Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|
aktualizacja

Nagranie z Kielc. Tak potraktował łysego agresora. "Pięknie"

239
Podziel się:

Kierowca Toyoty nie dość, że zapomniał o istnieniu kierunkowskazów, to na dodatek sam postanowił wymierzyć sprawiedliwość innemu kierowcy. Takiej reakcji się jednak nie spodziewał. Nagranie z wideorejestratora udostępniono w sieci.

Nagranie z Kielc. Tak potraktował łysego agresora. "Pięknie"
Agresor z Kielc łamał przepisy. Nagranie trafiło do sieci (Youtube, Stop Cham)

Zdarzenie z Kielc zostało nagrane w poniedziałek 12 września. Autor po zarejestrowaniu materiału postanowił przekazać go kanałowi STOP CHAM. Kilka dni później filmik został opublikowany na YouTube.

Na krótkim filmiku widzimy mężczyznę, który jedzie lewym pasem. Za pierwszym razem chciał minął kierowcę z prawej strony i wjechać na jego pas, jednak na przeszkodzie stanęła.. mała wysepka i znak. "Ambitny" kierowca czarnej Toyoty postanowił po raz drugi spróbować wjechać przed kierowcę z kamerą.

Tym razem ta sztuka mu się udała. Najpierw wyprzedził go, a potem ostentacyjnie zatrzymał samochód i ruszył w kierunku kierowcy z kamerą. Ten jednak nie chciał wdawać się z nim w dyskusję i postanowił ominąć go z lewej strony. Cóż, widocznie tak należy postępować z agresorami. Po prostu ich ignorować i nie wdawać się w pyskówki.

Internauci podeszli do sprawy bardzo humorystycznie, co możemy zobaczyć w komentarzach pod filmem.

Kupił Priusa dla oszczędności a przez autora musiał przyspieszyć, żeby się wcisnąć, więc nic dziwnego że się zgrzał - napisał jeden internauta.
Pięknie go zrobiłeś. A już miał na pewno "pouczającą" przemowę przygotowaną... - dodał inny.
Ale reakcja nagrywającego na wysiadkę kolesia z toyoty, genialna - czytamy dalej.

Zmiany w przepisach ruchu drogowego

Przypomnijmy, że 17 września nastąpiły kolejne zmiany w przepisach obowiązujących kierowców. Zmiany dotyczą m.in. złamania przepisów z tej samej grupy w ciągu 2 lat od ostatniego wykroczenia. Mandat drogowy będzie w tym przypadku dwukrotnie wyższy.

Wykroczenia, które podlegać będą "recydywie" to: przekroczenie dopuszczalnej prędkości (powyżej 31 km/h), nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu, niewłaściwe wyprzedzanie i wjechanie na przejazd kolejowy po opuszczeniu zapór lub zapaleniu się czerwonego światła. Zmieniają się także ilości punktów karnych nakładanych przez służby za poszczególne wykroczenia w ruchu drogowym.

Zobacz także: Zielona Góra. Kobieta wjechała wprost pod radiowóz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(239)
Roland
5 dni temu
Na każdym przejściu powinny być światła na pasach albo tunele pod jezdnią. Jezdnia jest dla samochodów nie dla pieszych. Kiedy nasi rządzący to zrozumieją? Pieszy nie ponosi kosztów drogowych, czy opłat z tym związanych.
jan
5 dni temu
Kiedy będą kary dla urzędników stwarzających zagrożenia na jezdniach ? Zrobienie slalomu przez namalowanie pasów - to pułapka przy słabej widoczności i stłuczki murowane . Mini wysepki nawet co 100 metrów , leżący policjanci i słabo oświetlone przejścia dla pieszych których jeśli chodzi o Warszawę to pewnie rekord Europejski . To wszystko powoduje duże zanieczyszczenie powietrza .
mechanik kier...
6 dni temu
najgorsze są takie filmiki, rozsiewają agrresję, potem oglądają w internecie i też tak robią innym, nawet za granicą. Wychodzą z aut do bicia, kopią w samochód, wyprzedzają przyhamowują. Przykłądowo miejscowośc przejzd kolejowy uszkodzony, mam zawieszenie czy kregosłup rozwalic? Zjeżdasz do 20 (w końcu znak do 50) potem cie wyprzedza, przyhamowuje. Dodaje gazu odjeżdża albo jak mnie wkurza wyprzedzam i tak mu przyhamowuję, że zostaje w tyle. Kamerki są potrzebne ale i ztyłu. Szok co ludzie w głowach mają. Ptak ma bardziej rozwinięty mózg. Nie wiem gdzie tacy powstali. Kto ich stworzył.
góral
6 dni temu
Kiedy wreszcie wprowadzą bardzo surowe kary za agresję drogową
góral
6 dni temu
Ja na taką okoliczność wożę w aucie pałkę teleskopową i dobry gaz pieprzowy.Już raz się przydały.....
Olka
6 dni temu
czys ty oszalal ja tego Putina wcale się nie boję...jego dni są policzone
kierownica
6 dni temu
A ile kucy miała ta Toyoda?
Strach się ba...
6 dni temu
Że nie ma bejsbola to jeszcze nic, może chce się potrenować przed MMA
Stańczyk
6 dni temu
Gazem po oczach, to odechce mu się kozaczenia.
Ksiądz
6 dni temu
Potrzeba kasy na Ukraińców , to Polacy muszą płacić !!!!
lol
7 dni temu
haha i dobrze... juz otwieram szybe i slucham typa. tez bym omineła i odjechała hahaa co typ
Robol
7 dni temu
Myślałem , że mu pamiątkę na szczęce zostawi a on...dał w długą.
jolero
1 tyg. temu
W którym miejscu jest ta scena, bo nie widzę? "...Na krótkim filmiku widzimy mężczyznę, który jedzie lewym pasem. Za pierwszym razem chciał minął kierowcę z prawej strony i wjechać na jego pas, jednak na przeszkodzie stanęła.. mała wysepka i znak..." Być może autor filmu od kilku kilometrów utrudniał zmianę pasa dla Priusa? Więc jak dla mnie, ten film to gniot :(
Asik
1 tyg. temu
Mieszkam w Kielcach i kojarzę tego Priusa. Koleś jeździ jakby go znaki nie obowiązywały. Wbił mi się kiedyś przed maskę z prawego pasa do skrętu w lewo na skrzyżowaniu. Może tak policja by sprawdziła, czy w ogóle ma prawko??
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić