aktualizacja 

Nagranie z Lidla na Pol'and'Rock. Była trzecia w nocy

188

Na TikToku pojawiło się pozytywne nagranie z tegorocznej edycji Pol'and'Rock Festivalu. Jeden z klientów festiwalowego Lidla zarejestrował kamerą swojego telefonu grupę osób, która urządziła sobie imprezę, czekając w kolejce do kasy. Wszystko miało miejsce w nocy.

Nagranie z Lidla na Pol'and'Rock. Była trzecia w nocy
Festiwalowicze zrobili w Lidlu imprezę (TikTok)

Tegoroczny Pol'and'Rock Festival jak zwykle przyciągnął prawdziwe tłumy. Na festiwalowiczów czekały masa atrakcji, w tym wielu znanych wokalistów występujących na dwóch scenach. Swoje koncerty dali m.in. Organek, Kwiat Jabłonii, czy Luxtorpeda. Jak zwykle nie zabrakło również spotkań z ciekawymi ludźmi. Spore zainteresowanie publiczności wzbudziło, chociażby pojawienie się członków kabaretowej grupy Neo-Nówka.

Od kilku lat partnerem festiwalu jest sieć sklepów Lidl. Dzięki temu na polu festiwalowym uczestnicy mają szansę zrobienia zakupów w "rockowym sklepie Lidla" przez całą dobę. Ten jest polowym odpowiednikiem normalnej wersji, którą można spotkać w wielu miejscach w Polsce. Oprócz podstawowych produktów spożywczych klienci mogli zakupić tam również rzeczy, które mogą się przydać na festiwalu, takie jak m.in. śpiwory, czy apteczki.

"Pijemy za lepszy czas"

Na TikToku pojawiło się nagranie, które potwierdza, że festiwalowy Lidl może być nazywany rockowym. Jeden z klientów nagrał o trzeciej w nocy grupę festiwalowiczów, która postanowiła umilić sobie czas stania w kolejce. Na wideo widać kilkanaście osób, które wraz z personelem tańczyły i śpiewały kultowy utwór "Urke" autorstwa grupy Wilki.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Pozytywna energia płynąca z filmiku udzieliła się internautom. Wielu osobom spodobała się festiwalowa atmosfera, która panowała nawet w polowym sklepie spożywczym. Wśród komentujących znaleźli się również festiwalowicze, którzy przyznali, że korzystali z usług marketu i zdradzili nawet, że można było kupić tam bez problemu cukier.

Kocham to miejsce. Dobrze się tam bawiłem. Był cukier - napisał internauta.
To jest to! - stwierdził komentujący.
Zobacz także: Kiedy powstanie CPK? Horała odpowiada na niewygodne pytania
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić