o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
GGG
|

Nagranie z Wuhan. Miasto zaprasza turystów

1
Podziel się

Wszystko wskazuje na to, że miasto-epicentrum koronawirusa wraca do normalności. Opublikowano spot promujący w Wuhan. Region jest ponoć gotowy na ponowne przyjęcie turystów.

Nagranie z Wuhan. Miasto zaprasza turystów
Nowy spot promujący Wuhan
bDnkheEl

Na początku roku cały świat z przerażeniem patrzył na Wuhan. Miasto zostało całkowicie sparaliżowane przez koronawirusa, o którym nic nie było wiadomo. Epicentrum wirusa zostało na pewien czas odcięte od świata i nazwane miastem-widmem. Niespełna rok później wszystko wraca tam do normalności i powoli zapomina się o pandemii.

Władze opublikowały "pokoronawirusowy" spot wideo. Film "Spotkajmy się w Wuhan" został skierowany do turystów z całego świata. Pokazano w nim najciekawsze i najpiękniejsze miejsca w całym regionie Hubei. Można pomyśleć, że życie i radość wróciły na tamtejsze ulice i zapomniano już o koronawirusie.

bDnkheEn

Wideo zostało opublikowane w piątek na chińskim portalu Weibo. Przygotowało je Biuro Kultury i Turystyki w Wuhan. Kilkuminutowa produkcja ma pomóc w przyciągnięciu turystów do miasta. Autorzy zapraszają wszystkich słowami "Nie możemy się doczekać spotkania z tobą w Wuhan".

bDnkheEt

Przed Wuhan pojawiła się nowa szansa. Jak donosi "The Telegraph" miasto będzie teraz jednym z najważniejszych punktów "czarnej turystki" na świecie. Ta staje się coraz bardziej popularna i polega na odwiedzaniu miejsc związanych ze śmiercią i tragicznymi wydarzeniami. Wiele osób dzięki koronawirusowi dowiedziało się o tym mieście i dlatego odwiedzi je przy najbliższej wizycie w Chinach.

Zobacz także: Chińczycy na dnie Rowu Mariańskiego. Niezwykła misja badawcza zakończona sukcesem
bDnkheEO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(1)
Rafał Trzas
2 tyg. temu
Nie urzywają fałszywych amerykańskich testów PCR to i pandemii nie ma
Najnowsze komentarze (1)
Rafał Trzas
2 tyg. temu
Nie urzywają fałszywych amerykańskich testów PCR to i pandemii nie ma
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić