Angelika Karpińska| 
aktualizacja 

Najpierw to, a teraz... Papież Franciszek znowu to zrobił!

105

W ubiegłym miesiącu wybuchła afera związana z polubieniem przez papieża Franciszka zdjęcia modelki erotycznej. Okazuje się, że osoba, która zarządza oficjalnym kontem papieża na Instagramie, znów popełniła ten sam błąd.

Najpierw to, a teraz... Papież Franciszek znowu to zrobił!
(Getty Images, Instagram)

Ktokolwiek prowadzi konto papieża Franciszka na Instagramie, musi bardziej uważać. Pojawiają się bowiem doniesienia, że kolejna modelka erotyczna otrzymała "lajk" od papieża. Chodzi o zdjęcie Margot Foxx, na którym była ubrana w obcisły czarny kostium kąpielowy.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

To już kolejna taka wpadka. W ubiegłym miesiącu z konta papieża Franciszka polubiono zdjęcie innej modelki erotycznej Natalii Garibotto.

Brazylijka pozowała w skąpym stroju uczennicy. "Przynajmniej pójdę do nieba" - skomentowała "lajk" od papieża 27-latka.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Kto polubił zdjęcie z konta papieża?

Według Katolickiej Agencji Informacyjnej kanały mediów społecznościowych papieża są kontrolowane przez zespół pracowników i wszczęto w tej sprawie wewnętrzne dochodzenie. Rzecznik Watykanu stwierdził, że można wykluczyć, iż polubienie pochodziło od kogoś ze Stolicy Apostolskiej. Przekazał, że zwrócił się do Instagrama po wyjaśnienia. Aktualnie konto papieża na Instagramie obserwuje 7,5 mln osób.

Zobacz także: Burza wokół Rydzyka. "Dostaliśmy wiele sygnałów"

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić