JKM| 
aktualizacja 

Afera, że głowa mała. Papież Franciszek naprawdę to zrobił?!

328

Nie od dziś wiadomo, że papież lubi korzystać z mediów społecznościowych. Franciszek ma nawet własne konto na Instagramie. Tym razem głowa Kościoła katolickiego polubiła niecodzienne, jak na siebie, zdjęcie.

Afera, że głowa mała. Papież Franciszek naprawdę to zrobił?!
(PAP, Instagram)

Papież Franciszek w ostatnim czasie stara się ocieplać wizerunek Kościoła katolickiego. Ojciec Święty głosi publicznie dość liberalne poglądy i usiłuje pozostawać w kontakcie z wiernymi za pośrednictwem mediów społecznościowych. Gdy w 2016 roku Franciszek zakładał konto na Instagramie, publicyści na całym świecie chwalili go za "nowoczesne" podejście do pontyfikatu.

Papież Franciszek polubił na Instagramie zdjęcie modelki erotycznej

Teraz wybuchła prawdziwa bomba. Osoba zarządzająca kontem papieża Franciszka na Instagramie polubiła zdjęcie... modelki erotycznej Natalii Garibotto. Brazylijka pozuje na fotografii w skąpym stroju uczennicy. Influencerka z radością odnotowała fakt, że konto papieża zostawiło serduszko na jej profilu.

Przynajmniej pójdę do nieba – napisała na Twitterze.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Papież polubił zdjęcie modelki. Postanowiła to wykorzystać

Internetowa celebrytka zamieściła na Instagramie zrzut ekranu, na którym widać polubienie zdjęcia przez głowę Stolicy Apostolskiej. Garibotto postanowiła wykorzystać tę sytuację. Zaprosiła przy tym na swoją stronę z erotycznymi fotografiami.

Ja zostałam pobłogosławiona, Ty też możesz – napisała modelka.

Gdy o sprawie zrobiło się głośno, osoba zarządzająca kontem papieża "odlubiła" zdjęcie Brazylijki. Modelka nie ma więc niestety żadnej namacalnej pamiątki po tym wydarzeniu.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Obejrzyj także: Papież pojawił się w białej masce. Franciszek wziął udział w modlitwie o pokój

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić