o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
JKM
|

Afera, że głowa mała. Papież Franciszek naprawdę to zrobił?!

219
Podziel się

Nie od dziś wiadomo, że papież lubi korzystać z mediów społecznościowych. Franciszek ma nawet własne konto na Instagramie. Tym razem głowa Kościoła katolickiego polubiła niecodzienne, jak na siebie, zdjęcie.

Afera, że głowa mała. Papież Franciszek naprawdę to zrobił?!
(PAP, Instagram)
bDoyXWUl

Papież Franciszek w ostatnim czasie stara się ocieplać wizerunek Kościoła katolickiego. Ojciec Święty głosi publicznie dość liberalne poglądy i usiłuje pozostawać w kontakcie z wiernymi za pośrednictwem mediów społecznościowych. Gdy w 2016 roku Franciszek zakładał konto na Instagramie, publicyści na całym świecie chwalili go za "nowoczesne" podejście do pontyfikatu.

Papież Franciszek polubił na Instagramie zdjęcie modelki erotycznej

Teraz wybuchła prawdziwa bomba. Osoba zarządzająca kontem papieża Franciszka na Instagramie polubiła zdjęcie... modelki erotycznej Natalii Garibotto. Brazylijka pozuje na fotografii w skąpym stroju uczennicy. Influencerka z radością odnotowała fakt, że konto papieża zostawiło serduszko na jej profilu.

bDoyXWUn
Przynajmniej pójdę do nieba – napisała na Twitterze.

Papież polubił zdjęcie modelki. Postanowiła to wykorzystać

Internetowa celebrytka zamieściła na Instagramie zrzut ekranu, na którym widać polubienie zdjęcia przez głowę Stolicy Apostolskiej. Garibotto postanowiła wykorzystać tę sytuację. Zaprosiła przy tym na swoją stronę z erotycznymi fotografiami.

bDoyXWUt
Ja zostałam pobłogosławiona, Ty też możesz – napisała modelka.

Gdy o sprawie zrobiło się głośno, osoba zarządzająca kontem papieża "odlubiła" zdjęcie Brazylijki. Modelka nie ma więc niestety żadnej namacalnej pamiątki po tym wydarzeniu.

bDoyXWUu

Obejrzyj także: Papież pojawił się w białej masce. Franciszek wziął udział w modlitwie o pokój

bDoyXWUO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(219)
Armitage
2 tyg. temu
W Kościele jest wiele osób, dla których obecny Papież jest co najmniej niewygodny. Zajmuje się sprawami, które chcieli, by były zakryte. Będą się zatem starać, by za wszelką cenę zdyskredytować Papieża Franciszka,by im nie przeszkadzał np. w lewych interesach. Już od dłuższego czasu na Papieża prowadzona jest nagonka w środowiskach kościelnych. Pojawiają się fake newsy odnośnie Jego wypowiedzi o związkach partnerskich. Widać, że jest dla nich mocno niewygodny. Nie zdziwiłbym się gdyby ta historia za tą modelką nie była jedną z prób oczernienia Papieża.
Sara
2 tyg. temu
Chciala bym aby ksieza mogli się zenic i mieć dzieci wtedy może inaczej wyglądało by ich życie mogliby wreszcie znając sytuację rozmawiać i pouczać o wszystkim co jest związane z rodzina
Goldengecko
2 tyg. temu
Sensacja to by była gdyby polubił zdjęcie Kai Godek to by był szok
bDoyXWUP
Hana
2 tyg. temu
Co wam przeszkadza Papież nie podoba to nie zwracaj na niego uwagi jego sprawa o której prawdopodobnie nawet nie wiedział bo pewnie ktoś się pod Niego podszył żeby tylko ośmieszyć wiarę katolicką
Leniu-007
2 tyg. temu
Mam liberalne podejście do życia . A Papież Franciszek jest moim idolem. Walczy z obłudą i pazernośćią kościoła. Dlatego ma wśród purpuratów dużo wrogów.
Najnowsze komentarze (219)
wedkarz
1 tyg. temu
tez facet powinni miec rodziny dzieci to do polityki by sie nie pchali i zon cudzych
ewicz2
2 tyg. temu
mason
NEWS
2 tyg. temu
I BARDZO DOBRZE ! SUPER NEWS !!!
NEWS
2 tyg. temu
I BARDZO DOBRZE ! SUPER NEWS !!!
Panda
2 tyg. temu
A kim jest papież?
pit
2 tyg. temu
Nic dziwnego że polubił to zdjęcie widać zdrowy facet
No co?
2 tyg. temu
nie da się zaprzeczyć, że wygląda sympatycznie
czemusiedziwi
2 tyg. temu
Papież jest dla wszystkich ludzi to skąd zdziwienie ?
bDoyXWUH
luis
2 tyg. temu
No ico? Człowiekowi spodobał się inny człowiek. Dlaczego szczególnie "gorliwi katolicy" wartościują ludzi na lepszych i gorszych.....
Gość
2 tyg. temu
Fake news. Żałuję że założyłam skrzynkę na o2 wiele lat temu jako młoda dziewczyna. Żenujący poziom portalu.
kerimdarg
2 tyg. temu
Mija siedem lat odkąd obecny papież objął swoje królestwo.Poza gadaniem żadnych zmian w KK nie widzę. Księża jak łoili kasę tak dalej łoją, zbrodnie pedofilii w krajach gdzie nie zadziałał świecki wydział sprawiedliwości ciągle nie rozliczone. Przestępcy w czarnych sukienkach mają się świetnie, przykładem niech będzie Tadeusz R ps "ojciec" KK się nie reformuje,dalej tkwi w czasach dalece przeszłych. Nie jest istotne to co Papież mówi, ani nawet co myśli, a efekty, tych nie widać.Myślę, że Papież wcielił się w rolę dobrego policjanta.
Bolo
2 tyg. temu
Chłop to chłop, nawet jak chodzi w sukience🙂, a jak polubił taką fotkę, to znaczy że zdrowy🙂
Molle
2 tyg. temu
Niech będą Bóg dała grzech Halinko Samu,grubość kłamstwa kłamstwa dość 😫 szukają ciągle kasę kasę
Ryko
2 tyg. temu
Ja to od razu franka polubiłem wiedziałem że to swój chłop
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić