aktualizacja 

"Nam się też należy". Kartka z klatki schodowej w Kielcach hitem

402

Mieszkanie w bloku bywa problematyczne. Szczególnie wtedy, gdy ktoś z mieszkańców urządza imprezy lub gra na głośnym instrumencie. Jak powiadomić sąsiada, by grę na gitarze kończył w momencie, gdy zaczyna się cisza nocna? W delikatny sposób i z humorem zrobili to mieszkańcy jednego z bloków w Kielcach.

"Nam się też należy". Kartka z klatki schodowej w Kielcach hitem
Taka kartka pojawiła się w jednym z bloków w Kielcach. (Facebook, Google Maps, Przyjazne Sady)

Relacje między sąsiadami mieszkającymi w bloku bywają różne. By jednak przyjemnie się mieszkało, wystarczy przyjazne nastawienie obu stron. Kartka wywieszona w jednym z bloków w Kielcach udowadnia, że korespondencja między sąsiadami nawet w dość niekomfortowej sytuacji może być spokojna i kulturalna.

Zdjęcie kartki opublikowano na facebookowym profilu "Przyjazne Sady". Jest to inicjatywa stworzona do integracji mieszkańców Osiedla Sady w Kielcach (woj. świętokrzyskie). Na wywieszonej przez mieszkańców kartce czytamy:

"Drogi użytkowniku gitary". Cieszymy się, że rozwijasz swoje muzyczne umiejętności, ale bardzo prosimy, żeby po godzinie 22:00 jednak i ta gitara poszła spać. Chwila ciszy po całym dniu i nam się też należy. Sąsiedzi

"Na kieleckim osiedlu Sady taka między sąsiadami odbywa się korespondencja. I co? Da się spokojnie i z humorem zakomunikować komuś coś? Da się" - ocenili twórcy profilu "Scyzoryk się otwiera - satyryczna strona Kielc".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Uroczy sąsiad. Koala spragniony wody i… czułości

"Miłe. Oby fascynacja grą na gitarze nie przeszła na grę na puzonie" - czytamy na profilu "Przyjazne Sady", gdzie zamieszczono zdjęcie kartki.

Post zdobywa coraz większą popularność w sieci. Internauci w komentarzach zgadzają się, że "od 22:00 sąsiedzi mają prawo oczekiwać ciszy".

Spoko, ja uprzykrzam sąsiadom życie graniem na saksofonie, ale po 22;00 nie odważyłabym się - napisała jedna z internautek.
Rock nigdy nie śpi - żartuje inny internauta.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić