o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
HNM
|

Nauczycielka źle traktuje dzieci bez maseczki? "Mąż ci dobrze nie robi"

112
Podziel się

Na YouTube pojawił się filmik "bacy", czyli popularnego restauratora z Chorzowa. Baca opowiedział w nim sytuację, która wyraźnie go rozwścieczyła. Jak wyznał - nauczycielka dyskryminuje jego dziecko, bo nie nosi maseczki, mimo że pociecha bacy ma specjalnie zaświadczenie i jest z tego zwolnione.

Nauczycielka źle traktuje dzieci bez maseczki? "Mąż ci dobrze nie robi"
Baca oburzony. "Faszyzm" - krzyczy, mówiąc o szkole podstawowej, która, jak twierdzi, kazała jego dziecku założyć maseczkę (YouTube, U Bacy na Cacy - Hopsaa Saa TV)
bEKkNAYB

"Faszyzm" - tak nazwał film słynny baca, restaurator z Chorzowa, którego dziecko zostało "zdyskryminowane", bo nie założyło maseczki. "Musiała siedzieć z tyłu", grzmi wściekły na jedną z sytuacji rodzic.

Ojciec dziecka, youtuber, którego kanał HopsaSa TV śledzi prawie 20 tys. osób, swój filmik nagrał spod chorzowskiej Szkoły Podstawowej nr 21, gdzie miało dojść do, jego zdaniem, karygodnego zachowania nauczycielki.

Moje dziecko jest zwolnione z noszenia maseczki, o czym byłaś informowana, mimo tego postanowiłaś zamknąć ją w klasie jak szczura i nie pozwolić jej wyjść na przerwę, bo nie ma maseczki - mówił zdenerwowany baca (m.in. także na live'ie na Facebooku).
bEKkNAYD
Nikt nie ma prawa dyskryminować mojego dziecka, a już na pewno nie ty, kobieto - dodaje.

Baca o nauczycielkach w szkole: piją kawę bez maseczek

Dalej rozwścieczony napotkaną przez dziecko sytuacją ojciec mówi o hipokryzji nauczycielek, które rzekomo każą nosić w szkołach maseczki, zgodnie z rozporządzeniem dyrektora szkoły, a same, przebywając np. na przerwie, nie mają ich na twarzach.

Byłem trzykrotnie zeszłego roku w tej szkole, trzykrotnie spotkałem was wszystkich bez maseczek i trzykrotnie upominałem, że moje dziecko też jej nosić nie będzie, a wy próbujecie zrobić z mojego dziecka jakiegoś świra - mówi baca, nie przebierając w słowach.
bEKkNAYJ

Niestety, materiał wideo to nie tylko argumenty czy pokazywanie swojej złości na sytuację, do czego autor nagrania ma prawo, ale także wyzwiska i obelgi, w tym skierowane do nauczycielki. Sprawa poszła o wiele za daleko, a baca stracił panowanie nad sobą.

Wiesz co, kobieto? Powiem ci coś, czego może nie powinnaś usłyszeć, ale jeżeli mąż ci dobrze nie robi, to kup se wibrator, rozumiesz? I nie wyżywaj się na moim dziecku, na naszych dzieciach - grzmiał.

Powyższe słowa padły z przypływu emocji i baca ma za nie żałować, podaje tarnogorski.info. Dodał, że chodziło o zdrowie dziecka, z tego też powodu przesadził z powodu nerwów.

Żadne państwo, żaden ministerek i żadna Barbara nie będą mi moich dzieci wychowywać. Jeżeli chcecie sobie wychowywać, to sobie te dzieci zróbcie, a od moich wara! - dodał tak, że aż usłyszała go cała ulica.
bEKkNAYK

Baca powiadomił o sprawie policję

Zdenerwowany ojciec dziecka o wszystkim poinformował policję. Jak twierdzi - od tamtej pory sprawa wygląda zupełnie inaczej.

Po relacji materiału spod szkoły i kiedy złożyłem to zawiadomienie na policji, podejście szkoły bardzo pozytywnie się zmieniło. Nikt nie nakazuje noszenia maseczek - mówi w rozmowie z redakcja tarnogorski.info.
bEKkNAYL

Jednak to nie koniec, bo zgłoszenie sprawy na policję, to tylko początek. Szkoła także zgłosiła sprawę - ale do prokuratury.

Sprawę zgłosiliśmy do prokuratury i przyznam szczerze, że nie chcę jej komentować już teraz, bo zajmują się nią odpowiednie organy. Doszło do znieważenia urzędnika państwowego i szkalowania dobrego imienia szkoły - mówi dyrektor szkoły Krzysztof Śliwa w rozmowie z "Gazetą Wyborczą".

Obecnie w szkołach nie ma obowiązku noszenia maseczek, choć są one zalecane. Warto dodać jednak, że o obowiązku noszenia maseczek mogą zadecydować władze szkoły. Jeśli dyrektor wpisze taki obowiązek do regulaminu, to uczniowie zobowiązani są go przestrzegać. WHO zaleca noszenie maseczek, które w olbrzymim stopniu pomagają zniwelować rozprzestrzenianie się koronawirusa. Jest to o tyle istotne, że w Polsce wciąż w pełni zaszczepionych jest lekko ponad 19 mln Polaków. To tylko ok. 50 proc.

Zobacz także: "Faszyzm w Szkoła Podstawowa nr 21 w Chorzowie" - zatytułował swój film słynny baca
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEKkNAZe
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(112)
nil
2 tyg. temu
Ciekawe, że po interwencji policji stanowisko szkoły się zmieniło. Czyli jednak maseczki nielegalne w Polsce?
Zimny oklad
miesiąc temu
Dziecko zwolnione z noszenia szmaty na twarzy..Jesli nauczyciele w tej szkole to idioci nie potrafiący czytac i rozumieć co do nich napisano ..To czego mogą nauczyć dzieci tacy nauczyciele..Chyba takiego samego poddanczego i chorego postrzegania świata..
Prawda
miesiąc temu
To ten baca, co w TTV gadał brednie z budki z hot dogami ? Nic bym u niego nie kupił.
bEKkNAZf
Bil
miesiąc temu
Nauczycielka jest od tego żeby uczyć uczniów od przekazywania wiedzy. A nie od Nakazów czy Rozkazów. To Rodzic decyduje co jest dobre czy złe dla dziecka
leszek 70
miesiąc temu
A Ja bardzo gratuluję temu OJCU za odwagę i za to że się nie bał powiedzieć tego o czym myśli co najmniej połowa ludzi myślących logicznie (czyt. używa mózgu)... gratuluję i wspieram całym sercem
Łukasz Łukasz
miesiąc temu
Takim gadaniem napewno pomógł swojemu dziecku.... Kochający ojcze, na co czekasz? zabierz dzieciaka tam gdzie mu będzie lepiej.
Matka
miesiąc temu
Współczuję temu bacy, trudno jest opiekować się upośledzonym dzieckiem, które nie rozumie potrzeby noszenia maseczki, a ktoś na nie kaszle lub smarka jak to wśród dzieci,bo rozumiem, że z tego względu dziecko jest zwolnione z noszenia maseczki. Innych względów nie bo w rozporządzeniu.
Jaro
miesiąc temu
Takich baców należałoby izolować od społeczeństwa! Ich agresja jest niebezpieczna
Bar
miesiąc temu
Nauczyciele bez maseczek?! No bo są zaszczepieni, Baco!!!! A twoje dziecko na pewno nie!☝️
🤨🤨🤨
miesiąc temu
Baca to niech sobie sam uczy to swoje dziecko! Tak będzie prościej, skoro szkoła ma mu dziecka nie wychowywać!!!
Eve
miesiąc temu
Mam nadzieję, że nauczycielka pozwie tego cwaniaka o zniesławienie. Może wtedy nauczy się kultury wypowiedzi
Nikt
miesiąc temu
Współczuję tej pani nauczycielce. Mam nadzieję, że nie została zlinczowana i trzyma się psychicznie. Baca czy jak mu tam, powinien ogarnąć, że to że jest jutuberem nie sprawia, że jego dziecko jest specjalnym płatkiem śniegu, przed którym trzeba się kłaniać. Więcej takich akcji, niewychowane dzieci, roszczeniowi rodzice, a w szkołach na etatach już zupełnie nikt nie będzie chciał pracować.
Molo
miesiąc temu
A myślałam że Chorzów Jet dość od daleko gór.
bEKkNAYX
Gość
miesiąc temu
Dobrze zrobił.Nauczyciele za dużo sobie pozwalają a uczyć nie umia.A tym bardziej nakazywać noszenia maseczek jak ma zaświadczenie.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić