Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ESO
|
aktualizacja

Oburzenie w ogólniaku. Słowa nauczycielki do niezaszczepionych uczniów

571
Podziel się:

Prezydent Siemianowic Śląskich podczas debaty Parlamentarnego Zespołu ds. Sanitaryzmu opowiedział o szokującej sytuacji, do której doszło w jednej ze szkół na Śląsku. Nauczycielka zabroniła bowiem niezaszczepionym uczniom podchodzić do jej biurka. - To jest coś okropnego - mówił oburzony sytuacją Rafał Piech.

Oburzenie w ogólniaku. Słowa nauczycielki do niezaszczepionych uczniów
Zdjęcie ilustracyjne. (Getty Images, Maskot)

We wtorek 25 stycznia w Sejmie zebrał się Parlamentarny Zespół ds. Sanitaryzmu, któremu przewodniczy posłanka PiS, Anna Maria Siarkowska. Jednym z gości był prezydent Siemianowic Śląskich Rafał Piech. Podczas spotkania omawiano medyczne, społeczno-gospodarcze i prawne konsekwencje epidemii koronawirusa.

Prezydent Siemianowic Śląskich opowiedział o sytuacji, do której doszło w jednej ze szkół na Śląsku.

W jednej ze szkół ogólnokształcących na Śląsku, jedna z nauczycielek powiedziała, że do biurka mogą podchodzić tylko dzieci zaszczepione. Dzieci niezaszczepione siedzą w ławce i odpowiadają w ławce. Nie mają prawa podejść do biurka. Dochodzi już do takich sytuacji i to rząd na to pozwala, dopuszcza do takich sytuacji. To jest coś okropnego - mówił prezydent Rafał Piech.

Samorządowiec podkreślił, że coraz więcej polskich dzieci zmaga się z problemami związanymi z depresją. - Specjaliści alarmują, że dzieci i młodzież coraz częściej mają problemy z uczuciem niepokoju. Co piąte dziecko w krajach dotkniętych COVID-19 odczuwa przygnębienie. Z tego przygnębienia dochodzi do stanów depresyjnych. Depresja doprowadza młodą osobę do stanu takiego, w którym chce popełnić samobójstwo - zauważył Rafał Piech.

Zdalne nauczania to jest coś okropnego, coś bardzo niebezpiecznego, nie mówiąc o samym poziomie nauczania, które spada drastycznie – dodał.

Przypominamy, że od czwartku 27 stycznia uczniowie szkół podstawowych z klas 5-8 i szkół ponadpodstawowych przechodzą w tryb nauki zdalnej. Dzieci z klas I-IV będą kontynuowały naukę stacjonarną.

Wsłuchując się w apele i głos służb sanitarnych, analizując dane z wczoraj i z dziś, musieliśmy podjąć decyzję o ograniczeniu nauki stacjonarnej i wprowadzeniu nauki zdalnej do końca ferii zimowych. Jutro będzie podpisane rozporządzenie w tej sprawie - powiedział w poniedziałek minister nauki i edukacji Przemysław Czarnek.
Zobacz także: Andrzej Duda spotka się z Przemysławem Czarnkiem. Znamy szczegóły
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(571)
cdn...
3 miesiące temu
wszystkie koleżanki w pracy zaszczepione smarkają, kichają, omnikowują, deltują, chodzą na kwarantanny, na L4 a ja niezaszczepiona i....nic....zero kaszlu, kataru, gorączki---nic. A teraz to won od mojego biurka, a kysz z tymi toksynami po 2,3,4 wlewach kolczastych mikstur. Swoją drogą jakiś sklerotyczny ten wlew skoro po miesiącu, dwóch czy trzech nawołują"...to zapraszamy na następną daweczkę, przypominającą bo z delty zrobił się omikron itd its cdn..."---Nastąpi, ponieważ wirus mutuje i będzie mutował tylko pojawią się inne TEMATY--wschodnie tematy i to już nie będą przelewki....
do Ewy
3 miesiące temu
jakby na ciebie kichnął pewny siebie 17=latek przy biurku właśnie a ty potem leżałabyś ponad 2 tygodnie prawie nieprzytomna i z konsekwencjami to zaprosiłabyś do biurka kogoś,kto nie ma problemu z wyśmiewaniem zaszczepionych?
ewa
3 miesiące temu
czytam i podziwiam jak w Polsce realizuje sie plan segregacji a myslalam ze to madry narod,pomylilam sie
Edward
3 miesiące temu
Pani profesor miała rację. Każdego dnia naraża swoje zdrowie. Stosuje zasadę DDM.
Mędrcy
4 miesiące temu
Podczas konferencji ustalano, czy Ziemia jest trójkątna czy prostokątna.
grafd
4 miesiące temu
Czyli według tego politykarza, siejący potencjalne zagrożenie mają prawo pluć na obawiających się o zdrowie i życie, bo inaczej będzie im przykro? Czy ten człowiek chce, aby wszyscy chorowali i padali pod respiratorem? Aha, że niby tych słabszych to nie żal? Tak się robi politykę! Kosztem życia i zdrowia Polaków.
KrytyK
4 miesiące temu
Wychodzi pranie glowy przez pseudo expertow
Pedagog- seni...
4 miesiące temu
Na czym polega szok? Każdy ma prawo do ochrony własnego zdrowia i zdrowia innych. Osoby niezaszczepione nie mogą narażać zdrowia i życia innej osoby. Prawo do ochrony zdrowia to też nasza wolność!!!Kto ma to uczniom powiedzieć, jak nie nauczyciel. Proszę przestać najeżdżać na nauczycielkę.
lol
4 miesiące temu
Dobrze robi. W ogóle do klasy wpuścić nie powinna. Za komuny by po prostu poszły dzieci do higienistki i po sprawie. Wszystkie zaszczepione bez zgody niedouczonych rodziców.
Głos
4 miesiące temu
Cyborg jakiś i mutant poszczepienny.
pragmatyk
4 miesiące temu
Ludzie. Nie piszcie bzdur że tak samo łatwo można się zarazić od zarażonej osoby zaszczepionej i nie zaszczepionej. Przeczytajcie sobie co to jest wiremia i jak różni się ona u tych osób.
Pandemia
4 miesiące temu
Nie jestem przeciwnikiem szczepienia. Ale nie rozumie osób które są zaszczepione i boją się niezaszczepionych. Przecież wirusa może mieć każdy zaszczepiony i niezaszczepiony . A bać się powinien niezaszczepiony bo nie jest chroniony przed ciężkim przebiegiem choroby według medycznych informacji . Pandemia oczywiście jest, ale ludzie nie wymyślajcie nowej pandemi strachu i głupoty.
JA_JO
4 miesiące temu
Dziwi mnie, ze w ogóle takich wpuszczają do szkoły.
myślący
4 miesiące temu
Bardzo mądra nauczycielka. Dość katoterroryzmu i płaskoziemstwa.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić