Nauczycielka uwiodła ucznia. Jego rodzina jej nie odpuści

55

Prokuratora w Korei Południowej domaga się aż 5 lat więzienia dla byłej nauczycielki, oskarżonej o uwiedzenie jednego z uczniów i utrzymywanie z nim bliskiej relacji w latach 2019-2020. Kobieta usłyszała już jeden wyrok.

Nauczycielka uwiodła ucznia. Jego rodzina jej nie odpuści
Nauczycielka usłyszała już wyrok w sprawie. Zdjęcie ilustracyjne (Pixabay)

Prokuratora złożyła w piątek wniosek o podwyższenie kary dla nauczycielki oskarżonej o nakłonienie jednego z jej uczniów do uprawiania z nią seksu. Niewymieniona z nazwiska kobieta uczyła w liceum w Incheon i była wychowawczynią ucznia, z którym nawiązała bliższą relację.

Nauczycielka uwiodła ucznia

Kobieta została oskarżona o wielokrotne uprawianie z seksu z uczniem. Ich relacja miała trwać w latach 2019-2020.

W kwietniu tego roku Sąd Okręgowy w Incheon skazał ją na półtora roku więzienia w zawieszeniu na trzy lata. Sędzia stwierdził, że okolicznościami łagodzącymi był fakt, że oskarżona przyznała się do popełnienia przestępstwa, a jej kartoteka była czysta.

Prokuratorzy odwołali się od tej decyzji twierdząc, że waga przestępstwa była ciężka. Stwierdzili, że oskarżona wielokrotnie odbywała stosunki płciowe z ofiarą, która nie była wystarczająco dojrzała, aby rozwinąć własną perspektywę seksu. Nauczycielka poprosiła o wyrozumiałość, mówiąc, że bardzo żałuje swoich czynów.

Ofiara doznała nieodwracalnego cierpienia psychicznego, a jego rodzice domagają się surowej kary – powiedzieli prokuratorzy, cytowani przez agencję Yonhap.
Zobacz także: Kim Dzong Un wzywa do lojalności wojskowych. Zdjęcia ze specjalnej konferencji w Korei Północnej
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić