Nie była w stanie nawet wstać. Na wszystko patrzyła trójka dzieci

40

33-letnia kobieta z Jastrzębia-Zdroju (woj. śląskie) miała aż 3,5 promila alkoholu w organizmie, kiedy opiekowała się trójką swoich dzieci. Sprawą zajęła się policja, a matce grozi więzienie.

Nie była w stanie nawet wstać. Na wszystko patrzyła trójka dzieci
Kobieta opiekowała się trójką swoich synów będąc pod wpływem alkoholu. (Getty Images)

Do zdarzenia doszło w 29 marca przed godziną 17:00. Policjanci z Jastrzębia-Zdroju otrzymali informację, że w jednym z mieszkań nietrzeźwa kobieta opiekuje się swoimi dziećmi. Nie wiadomo, kto poinformował ich o skrajnie nieodpowiedzialnym zachowaniu matki.

Kompletniej pijana zajmowała się dziećmi

Patrol zapukał do wskazanych drzwi i zastał 33-latkę, która była kompletnie pijana. Kobieta nie potrafiła samodzielnie ustać na nogach. Można było od niej wyczuć mocną woń alkoholu.

W mieszkaniu panował ogólny nieład. Badanie alkomatem wykazało, że kobieta miała w organizmie 3,5 promila alkoholu - relacjonuje policja.

Kobieta opiekowała się swoimi synami w wieku 5, 3 i 1,5 roku. Dzieciom na szczęście nic się nie stało. Zostały przekazane pod opiekę babci.

Śledczy ustalą teraz, czy kobieta swoim zachowaniem naraziła synów na niebezpieczeństwo utraty zdrowia, a nawet życia. Jeżeli to się potwierdzi, będzie groziła jej kara nawet 5 lat więzienia - dodaje.
Zobacz także: Próba otrucia rosyjskiego oligarchy? Jest teoria
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić