aktualizacja 

Wybuchł skandal ze znanym aktorem. Piotr Z. usłyszał zarzuty

500

Znany aktor Piotr Z. może ponieść surowe konsekwencje za słowa, które w ubiegłym roku wystosował do rzeczniczki Straży Granicznej. Gwiazdor napisał w sieci, że por. Anna Michalska ma "twarz bestialskich, bandyckich standardów państwa PiS". Piotr Z. usłyszał właśnie zarzuty zniesławienia i znieważenia funkcjonariuszki.

Wybuchł skandal ze znanym aktorem. Piotr Z. usłyszał zarzuty
Piotr Z. usłyszał zarzuty (AKPA, AKPA)

Popularny aktor Piotr Z. w ubiegłym roku wywołał skandal z powodu jednego ze swoich wpisów, opublikowanych na portalu społecznościowym. Post związany był z panującym wówczas kryzysem migracyjnym na granicy polsko-białoruskiej.

Echa wpisu Piotra Z.

W poście gwiazdor w ostrych słowach skrytykował rzeczniczkę prasową Komendanta Głównego Straży Granicznej por. Annę Michalską, która na bieżąco relacjonowała sytuację na granicy.

Pani "rzecznik" SG, twarz bestialskich, bandyckich standardów państwa PiS - napisał pod zdjęciem z ekranu telewizora, które udostępnił na Facebooku.

Aktor niedługo później usunął wpis, jednak mleko już się wylało. Sprawa trafiła na prokuraturę, a w miniony wtorek Piotr Z. został przesłuchany w Prokuraturze Okręgowej w Warszawie

Aktor usłyszał zarzuty

Jak poinformowała rzeczniczka prokuratury za pośrednictwem PAP, aktor usłyszał zarzut zniesławienia i znieważenia rzeczniczki Komendanta Głównego Straży Granicznej. 53-latek nie przyznał się do winy i złożył krótkie wyjaśnienia.

Jeśli Piotr Z. zostanie uznany za winnego zarzucanych mu czynów, może mu grozić grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Zobacz także: Robert Pasut rozlicza się z kryzysem w Abstrachuje
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić