Nie dostał papierosa. Zaczął mu grozić nożem

5

W środę, 8 listopada na jednej ulic Warszawy rozegrały się mrożące krew w żyłach sceny. Do jednego z przechodniów podszedł nieznajomy mężczyzna i poprosił go o papierosa. Kiedy usłyszał, że ten ich nie ma, wpadł w szał - zaczął go wyzywać oraz wyciągnął nóż i groził, że go zabije.

Nie dostał papierosa. Zaczął mu grozić nożem
Nie dostał papierosa. Zaczął mu grozić nożem (wola.policja.gov.pl)

W środę, około godziny 13:00 na ulicy Górczewskiej w warszawskiej dzielnicy Wola, doszło do dramatycznych wydarzeń.

Do jednego z przechodniów podszedł nieznajomy mężczyzna i poprosił go o papierosa. Kiedy usłyszał, że ten ich nie ma, wpadł w furię.

W pierwszej kolejności zaczął wyzywać mężczyznę, a następnie wyciągnął nóż i groził, że go zabije. Jednak po chwili uciekł.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: WP News wydanie 04.10, godzina 16:50

Interwencja policji była błyskawiczna. - Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Zaraz po zdarzeniu, mając jego rysopis zauważyli 43-latka. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi - przekazała nadkom. Marta Sulowska, oficer prasowy Komendy Rejonowej Policji Warszawa IV.

Zarzuty

Niedługo później okazało się, że 43-latek ma bogatą kartoteką kryminalną.

Mężczyzna miał już konflikt z prawem i był wielokrotnie notowany oraz przez kilka lat przebywał w zakładzie karnym - powiedział rzeczniczka policji.

Podejrzany usłyszał zarzut kierowania gróźb karalnych. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Grozi mu kara nawet do trzech lat pozbawienia wolności.

Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić