Nie kupili od niego samochodu. Mężczyzna wpadł w furię

144

Do kuriozalnego zdarzenia doszło w Opolu. W sobotę (23 września) para pojechała do tego miasta, aby obejrzeć i ewentualnie kupić samochód. Gdy nie dogadali się z właścicielem pojazdu, ten zaczął ich wyzywać oraz... gonić. "Pościg" skończył dopiero, gdy autorzy nagrania podjechali pod komendę policji. Filmik udostępniono na popularnym kanale "Stop Cham" na YouTube.

Nie kupili od niego samochodu. Mężczyzna wpadł w furię
Agresywny sprzedawca opla. Wpadł w furię (YouTube)

Dzięki kanałowi "Stop Cham" w serwisie YouTube, który ma także swój profil na Twitterze, regularnie dowiadujemy się o nietypowych wydarzeniach na polskich drogach. Tym razem pojawił się tam film z Opola. Wszystko zaczęło się od tego, że para pojechała do tego miasta, aby obejrzeć i ewentualnie kupić samochód.

Nie dogadaliśmy się. Sprzedający wpadli w furię. Nie obeszło się bez wyzwisk w stronę mojego partnera. Jak najszybciej odjechaliśmy spod domu agresorów, ale człowiek widoczny na filmie zaczął nas gonić - czytamy w opisie filmu na Youtube.

Mężczyzna, który chciał sprzedać auto, wpadł w szał i zaczął zachowywać się irracjonalnie. W pewnym momencie wysiadł z samochodu i wymachiwał ręką, aby autor nagrania podszedł do niego. Ten nie miał zamiaru z nim dyskutować i pojechał prosto na policję.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ksiądz profesor nie ma złudzeń. "Upolitycznienie religii będzie rosło"
Kilkukrotnie zajeżdżał nam drogę wyprzedając gdzie popadnie. Na filmie tego nie widać, ale jechał za nami jeszcze kilka kilometrów, trzymając się na samym zderzaku. "Pościg" skończył dopiero, gdy podjechaliśmy pod komendę policji. Sprawa została zgłoszona - czytamy.

Na profilu "Stop Cham" pod filmem rozpętała się duża dyskusja. Wielu internautów podkreśla, że w obecnych czasach kamerki samochodowe są wręcz niezbędne, aby czuć się bezpiecznie na drodze.

Zobacz także: Nie kupili auta. Sprzedający ganiał ich po Opolu #1227 Wasze Filmy

Popularny kanał w sieci

Kanał "Stop Cham" cieszy się coraz większą popularnością w serwisie YouTube. Obecnie posiada 531 tysiące subskrybentów. Codzienne na tym kanale znajdziemy filmy, które pokazują niebezpieczne wypadki lub skandaliczne zachowanie kierowców.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić