aktualizacja 

"Szeryf" wpadł w furię. Zajechał drogę i już wychodził z auta

125

Kierowcy w Polsce szybko tracą cierpliwość i wszczynają kłótnie z innymi uczestnikami ruchu drogowego. Najdobitniej pokazuje to kanał "Stop Cham" na YouTube, na którym widzimy teraz walkę dwóch "kogutów" w Darłowie (woj. zachodniopomorskie). Żaden z nich nie chciał odpuścić.

"Szeryf" wpadł w furię. Zajechał drogę i już wychodził z auta
Zajeżdżaniem drogi, hamowania do zera. Kolejna awantura na drodze (YouTube)

Takie filmy nie są nowością. To codzienność, że kierowcy w Polsce nie trzymają nerwów na wodzy i na agresję na drodze odpowiadają także agresją.

Najdobitniej pokazuje to kanał "Stop Cham" na YouTube, na którym widzimy walkę dwóch "kogutów" w Darłowie (woj. zachodniopomorskie).

Kierowca Skody Fabii ewidentnie zdenerwował się tym, że nie został wpuszczony do ruchu. Najpierw dogonił autora nagrania, a następnie wyprzedził go na podwójnej ciągłej. Potem celowo spowalniał auto, a na koniec wyszedł z samochodu, jednak kierowca z kamerką odjechał dalej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Duchowny ujawnia. "Egzorcysta musi umieć to odróżnić"

Według polskich przepisów, za najechanie na linię podwójną ciągłą można dostać mandat 200 zł. Natomiast za wyprzedzanie w wyżej wspomnianych miejscach (gdzie jest to zabronione) należy się mandat 1000 zł.

Kolejny przykład, jak niewiele trzeba, by zapalić iskrę u innego kierowcy. Niepozorna sytuacja przy ruszaniu z miejsca parkingowego, na szczęście kończy się tylko próbą wyjścia z auta... Dla mnie niezrozumiałe zachowanie pana z zajeżdżaniem drogi, hamowania do zera i chęcią wychodzenia z samochodu, zaznaczając ze miał w środku dziecko - czytamy w opisie filmu.

Internauci krytykują kierowcę Skody

Internauci są zgodni, że zachowanie kierowcy Skody jest zdecydowanie nie na miejscu. Niektórzy sugerowali kierowcy z kamerką, że nie musiał odjeżdżać, a w razie ataku fizycznego mógł użyć gazu pieprzowego (o ile go miał). Inni doradzali bardziej pokojowe rozwiązania.

Zgłaszaj na policję. Możliwe że uratujesz komuś życie - napisał jeden z komentujących.
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić