Nie mają wątpliwości. To "ostatnia bitwa Putina"

Eksperci twierdzą, że wojna w Ukrainie to "ostatnia bitwa Putina". Taki przekaz pojawił się w niemieckim "Bildzie". Na Kremlu rzekomo już przewijają się scenariusze zastąpienia obecnego przywódcy Rosji.

Nie mają wątpliwości. To "ostatnia bitwa Putina"
Władimir Putin niedługo pozostanie na stanowisku? (Getty Images, WPA Pool)

Władimir Putin prezydentem Rosji został w maju 2000 roku. W latach 2008-2012 zastąpił go Dmitrij Miedwiediew, po czym Putin znów wrócił na stanowisko przywódcy kraju.

"Bild" pisze, że obecnie w Ukrainie "Rosja toczy ostatnią bitwę Putina". Niemiecki tabloid powołuje się na znawców kremlowskiej polityki.

Coraz więcej wskazuje na to, że Putin ma poważne problemy zdrowotne. Na włodarza Kremla rzekomo już teraz szykowana jest nowa osoba.

Wojna w Ukrainie ma być natomiast dowodem na to, że Rosja to niepokonane mocarstwo. Liczba ofiar jest tutaj nieistotna, zarówno jeśli chodzi o stronę ukraińską, jak i rosyjską - zaznacza "Bild".

Władimir Putin ma nowotwór?

Kwestia "ostatniej bitwy Putina" może mieć wiele wspólnego z jego stanem zdrowia. Regularnie pojawiają się plotki o jego problemach.

Istnieją spekulacje na temat nowotworu. (...) Krąży też plotka, że Putin cierpi m.in. na chorobę Parkinsona i bierze sterydy - podkreśla "Bild".

Ci, którzy niedawno go odwiedzali, musieli wykonywać testy PCR na koronawirusa i zasiadać przy wielkim stole. Putin jednak boi się nie tylko COVID-19, ale i otrucia.

Zobacz także: Działania USA w trakcie wojny na Ukrainie. "Wzór na przyszłość"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić