o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Mateusz Domański
Mateusz Domański
|

Nie mamy dobrych informacji. Pogoda od 12.11 do 15.11

1
Podziel się

Jeżeli ktoś liczył na to, że w najbliższych dniach aura ulegnie poprawie, to mocno się rozczaruje. Przewidywana na najbliższe dni pogoda jest typowo listopadowa. Nie zabraknie deszczu, a na niebie królować będą chmury.

Nie mamy dobrych informacji. Pogoda od 12.11 do 15.11
(Unsplash.com)
bEgPRVKd

W czwartek 12.11 w całym kraju ma być pochmurno. Wyjątek to góry, gdzie przez chmury powinno gdzieniegdzie przebijać się słońce. Przez cały dzień, szczególnie wieczorem, należy spodziewać się opadów deszczu. W większości kraju termometry wskazywać będą jedynie od 6 do 7 stopni Celsjusza. Trzeba więc ciepło się ubrać.

Piątek 13.11 będzie już nieco cieplejszy. Temperatura wzrośnie do 8-9 st. Celsjusza. Najcieplej będzie w okolicach Wrocławia. Tam termometry mogą wskazać przeszło 10 stopni Celsjusza. Spodziewajmy się przelotnych opadów deszczu.

bEgPRVKf

Pogoda. Jaki będzie weekend?

Sobota 14.11 ma być wyraźnie bardziej od poprzednich dni pochmurna. Najgorsza pogoda będzie na Śląsku i w woj. podlaskim. W pozostałych regionach Polski gdzieniegdzie będzie się przejaśniać. Temperatura: od 9 do 12 stopni Celsjusza.

W niedzielę 15.11 pogoda ma być jeszcze gorsza. Przejaśniać się będzie na Dolnym Śląsku, w woj. zachodniopomorskim i miejscami na wschodzie kraju. Termometry wskażą od 11 do 13 stopni.

bEgPRVKl

Powodów do optymizmu więc niestety nie ma. Trzeba po prostu przyzwyczaić się do listopadowej "szarówki".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEgPRVKG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(1)
kat
7 miesięcy temu
Kiedy wymieniać Opony na zimowe?
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić