Mateusz Domański
Mateusz Domański| 
aktualizacja 

Nie mamy dobrych informacji. Pogoda od 12.11 do 15.11

2

Jeżeli ktoś liczył na to, że w najbliższych dniach aura ulegnie poprawie, to mocno się rozczaruje. Przewidywana na najbliższe dni pogoda jest typowo listopadowa. Nie zabraknie deszczu, a na niebie królować będą chmury.

Nie mamy dobrych informacji. Pogoda od 12.11 do 15.11
(Unsplash.com)

W czwartek 12.11 w całym kraju ma być pochmurno. Wyjątek to góry, gdzie przez chmury powinno gdzieniegdzie przebijać się słońce. Przez cały dzień, szczególnie wieczorem, należy spodziewać się opadów deszczu. W większości kraju termometry wskazywać będą jedynie od 6 do 7 stopni Celsjusza. Trzeba więc ciepło się ubrać.

Piątek 13.11 będzie już nieco cieplejszy. Temperatura wzrośnie do 8-9 st. Celsjusza. Najcieplej będzie w okolicach Wrocławia. Tam termometry mogą wskazać przeszło 10 stopni Celsjusza. Spodziewajmy się przelotnych opadów deszczu.

Pogoda. Jaki będzie weekend?

Sobota 14.11 ma być wyraźnie bardziej od poprzednich dni pochmurna. Najgorsza pogoda będzie na Śląsku i w woj. podlaskim. W pozostałych regionach Polski gdzieniegdzie będzie się przejaśniać. Temperatura: od 9 do 12 stopni Celsjusza.

W niedzielę 15.11 pogoda ma być jeszcze gorsza. Przejaśniać się będzie na Dolnym Śląsku, w woj. zachodniopomorskim i miejscami na wschodzie kraju. Termometry wskażą od 11 do 13 stopni.

Powodów do optymizmu więc niestety nie ma. Trzeba po prostu przyzwyczaić się do listopadowej "szarówki".

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić