Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
HNM
|

Nie miała pojęcia. Za jej plecami pisała się historia. To nagranie jest hitem

26
Podziel się

Kobieta transmitowała zajęcia z aerobiku na świeżym powietrzu. Była tak pochłonięta treningiem, że nie zauważyła, co dzieje się właśnie za jej plecami. Tymczasem rząd Mjanmy był obalany.

Nie miała pojęcia. Za jej plecami pisała się historia. To nagranie jest hitem
Nie była niczego świadoma... (Twitter, Aditya Raj Kaul)

Armia zmierzała właśnie do budynku parlamentu Mjanmy, aby dokonać zamachu stanu. Przejęto władze na rok, a liderkę rządzącej partii Narodowej Ligi dla Demokracji aresztowano.

Od tamtej pory w kraju panuje stan wyjątkowy. Wojsko jest na ulicach Mjanmy i patroluje niemal każdy zaułek tego terytorium.

W dniu, kiedy doszło do puczu, bohaterka filmu prowadziła zajęcia fitness online dla swoich obserwatorów. "Na żywo" wykonywała ćwiczenia aerobowe, a za jej plecami dokonywano właśnie zamachu stanu. Kobieta nie miała kompletnie świadomości tego, co dzieje się w tle. Tymczasem obserwujący ją użytkownicy sieci zamarli, a niektórym szczęki opadły do samej ziemi.

Kobieta odbywała właśnie swoje regularne zajęcia z aerobiku na otwartym terenie, nie zdając sobie sprawy, że w Mjanmie ma miejsce zamach stanu. Za kobietą wykonującą aerobik widać konwój wojskowy docierający do parlamentu. Niesamowite! - napisał red. współpracujący z CNN News.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(26)
perun
12 miesięcy temu
W Polsce w tym roku również dojdzie do stanu wyjątkowego
Szczery
12 miesięcy temu
Aerobic na świeżym powietrzu? Wtedy kiedy ona ma maseczkę? No to chyba Aerobic na dwutlenku węgla i zagrzybianiu płuc, do tego jeszcze ten rząd, tak jak ktoś tu wspomniał:nagranie jest przygotowane specjalnie, masakra, szkoda że tak wielu ludzi (odziwo nawet młodych) wierzy w tą pandemie gdzie koronawirus istnieje od minimum 60 lat a morderstwem są szczepionki :(
Abdiasz
12 miesięcy temu
Stan wojenny już był
xtx
12 miesięcy temu
Serio nikt nie widzi jak jej cień pada? Na moje oko tło jest podłożone. Cień pojawia się tylko na krawężniku i jej macie...
Kijanek
12 miesięcy temu
Aerobik? Bez żartów.
FR1
12 miesięcy temu
Ale był huk jak te szczęki opadły na ziemię!!!
harcerzyk
12 miesięcy temu
I to jest wlasnie kwintesencja tej pseudopandemii medialnej, na pierwszym planie pajacowanie i maseczki, a w tle zamach na nasza wolnosc i rujnowanie gospodarki w celu przejaecia jak nawiekszego majatku!
avatar
12 miesięcy temu
Nie wiem co obalił autor tego postu, ale w takim stanie nie POwinien pisać!!!!!! Gdzie był moderator dopuszczając TO do publikacji?????? Może obalali wspólnie?????
Mr. ??
12 miesięcy temu
Ładnie może teraz bez maski :) Narodowa Liga dla Demokracji i wszystko jasne :)
Juhas
12 miesięcy temu
Jaki kraj taki zamach.
Jajcarz
12 miesięcy temu
Robi sobie jaja
Ewa
12 miesięcy temu
Kobitka kozak...
bajabongo
12 miesięcy temu
oj, widać ten zamach, oj widać... , aż na kilometr
Gringo
12 miesięcy temu
Czy to gdzieś koło San Escobar?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić