"Nie wchodź". Tragedia tancerki. Miała 27 lat

104

Jessica Leanne Norris była jedną z najbardziej znanych brytyjskich tancerek pole dance. Zginęła w wieku 27 lat. Do wiadomości publicznej podano okoliczności tragedii. To nie był wypadek.

"Nie wchodź". Tragedia tancerki. Miała 27 lat
W chwili śmierci Jessica Leanne Norris miała zaledwie 27 lat (Facebook)

Jessica Leanne Norris była dwukrotną zdobywczynią tytułu Miss Pole Dance UK. 27-latka została odnaleziona martwa w sypialni. Miało to miejsce w domu należącym do Briana Cromptona, przyjaciela tancerki, u którego zamieszkała po wprowadzeniu w Wielkiej Brytanii lockdownu.

Nie żyje brytyjska tancerka pole dance. Ujawniono okoliczności jej śmierci

Jak podaje "The Sun", śledztwo wykazało, że 27-latka popełniła samobójstwo. Wcześniej nakleiła na drzwiach swojego pokoju kartkę z wiadomością do przyjaciela. Przeprosiła go za to, co zrobiła.

Nie wchodź. Zadzwoń pod numer 999. Tak mi przykro – napisała Jessica Leanne Norris.

Matka tancerki potwierdziła, że jej córka od dzieciństwa zmagała się z problemami psychicznymi. Stan młodej kobiety pogorszył się w okresie lockdownu, kiedy nie mogła pracować jako instruktorka fitness oraz brać udziału w zawodach pole dance.

Przed śmiercią Jessica Leanne Norris zażywała leki na depresję. 27-latka targnęła się na swoje życie, kiedy jej przyjaciel wyszedł do pracy. W ciągu dnia Crompton wysłał do Norris sms z pytaniem, jak się czuje, jednak już nie otrzymał odpowiedzi.

Międzynarodowy Dzień Walki z Depresją. Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie. Możesz też napisać maila lub skorzystać z czatu, a listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.

Zobacz także: Zobacz też: Najbardziej depresyjne państwo na świecie
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić