Nie żyje ceniony dentysta. Został zasztyletowany przez własną córkę

28

Amerykański stan Wirginia żyje śmiercią znanego stomatologa. Doktor Abbey Horwitz został znaleziony martwy – policjanci już na pierwszy rzut oka widzieli, że to nie był wypadek. 68-latek padł ofiarą brutalnego morderstwa. Główna podejrzana? Córka zmarłego.

Nie żyje ceniony dentysta. Został zasztyletowany przez własną córkę
Czy za śmiercią dentysty stoi jego własna córka? (Facebook, Norah Horwitz)

Jak informuje New York Post, doktor Abbey Horwitz został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu. 68-latek mieszkał w bloku przy ulicy 1300 Wren Place w Virginia Beach. Stomatolog miał liczne rany kłute – jeszcze na miejscu potwierdzono, że mężczyzna nie żyje.

Brutalne morderstwo dentysty. Winna córka ofiary?

W toku śledztwa doszło do aresztowania córki doktora Horwitza – stomatolog był żonaty i miał troje dzieci. To 34-letnia Michael "Norah" Horwitz, która, zgodnie z hipotezą funkcjonariuszy policji, zaatakowała ojca w trakcie rodzinnej kłótni. Zdecydowali się jednak na razie nie ujawniać motywów podejrzanej.

Norah Horwitz już oficjalnie usłyszała zarzuty. 34-latka została oskarżona o morderstwo drugiego stopnia i – w toku przestępstwa – pchnięcie nożem. Horwitz nie stawiła się osobiście w sądzie, lecz wzięła udział w wideokonferencji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Jak policja szuka zwłok? Istnieją różne metody

Córka nieżyjącego stomatologa na co dzień pracuje jako pomoc kuchenna. Norah Horwitz otrzymała obrońcę z urzędu. Śledczy obawiają się, że 34-latka może targnąć się na swoje życie i otaczają ją szczególnym nadzorem.

Abbey Horwitz przez 42 lata prowadził praktykę w gabinecie stomatologicznym The Art of Dentistry. Ze swoją żoną o imieniu Brenda – są małżeństwem od 25 lat – w lutym tego roku przeszli na emeryturę. Planowali, że rozpoczną nowy etap w życiu od podróży. Cieszył się wielką popularnością wśród lokalnej społeczności, której członkowie deklarują, że nie potrafią pogodzić się z jego śmiercią.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić