Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
HNM
|

Nie żyje Stanisław Grzelczak. Uczniowie go uwielbiali

110
Podziel się

Smutne wieści z woj. łódzkiego. Nie żyje dyrektor ZSP 1 w Bełchatowie - Stanisław Grzelczak. Zmarł 11 stycznia. 9 grudnia 2021 poinformowano, że nie weźmie udziału w kolejnej akcji WOŚP z powodu choroby.

Nie żyje Stanisław Grzelczak. Uczniowie go uwielbiali
Nie żyje wieloletni dyrektor ZS nr 1 w Bełchatowie (Facebook, WOŚP Bełchatów)

Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Bełchatowie nie żyje, informuje społeczność placówki edukacyjnej na Facebooku. W grudniu 2021 roku bełchatowski WOŚP poinformował, że w tym roku oddany sprawie, zaangażowany wolontariusz, jakim zawsze był Stanisław Grzelczak, nie "wystartuje" z Finałem w 2022 roku, podaje Fakt. Wskazano na problemy zdrowotne.

Nasz coroczny super wolontariusz, ze względów zdrowotnych, w nadchodzącym Finale nie będzie mógł kwestować osobiście razem z pozostałym - informował WOŚP Bełchatów (Facebook).

Niestety, wkrótce zmarł

Niestety, kilka tygodni później, tj. 11 stycznia poinformowano o śmierci dyrektora. Uczniowie, pracownicy szkoły, a także bliscy są pogrążeni w żałobie.

Pogrążeni w głębokim bólu i żalu zawiadamiamy, że 11 stycznia 2022 roku odszedł od nas. Śp. Stanisław Grzelczak. Wspaniały nauczyciel przedmiotów zawodowych, wieloletni wicedyrektor szkoły, wychowawca wielu pokoleń młodzieży, serdeczny kolega i przyjaciel - czytamy na profilu szkoły (Facebook).
Był lubianym i szanowanym pedagogiem, który w swoją pracę wkładał serce, gorliwość i pasję. Wspaniały kolega, zawsze uśmiechnięty, życzliwy, pełen radości i optymizmu, którym zarażał innych. Był zaangażowany w bezinteresowne działania społeczne i w niesienie pomocy potrzebującym - dodano.

Użytkownicy Facebooka, którzy znali osobiście zmarłego, tak wspominali go w komentarzach:

Ciężko się z tym pogodzić. Pan Stanisław zawsze godnie reprezentował fundację WOŚP - czytamy.
Bardzo dobry człowiek. Uczył mnie w Energetyku - brzmi wpis byłego ucznia.
Dlaczego dobry człowiek tak szybko odszedł? To niesprawiedliwe - uważa ktoś inny.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(110)
Polak
1 tyg. temu
Rzeczywiście mniejsze zło. Szkoda że go oszukali.
asj
1 tyg. temu
MOJE SPOSTRZEŻENIE W DZIENNIKACH TVP PODAJĄ ILU LUDZI ZARAZIŁO SIĘ WIRUSEM COVID W USA I ILU ZMARŁO Z TEGO POWODU, PODAJĄ TEŻ TE SAME DANE DOTYCZĄCE iNDII, ALE PORÓWNAJCIE CYFRY: LICZBA ZAKAŻONYCH I ZMARŁYCH JEST W INDIACH PRAWIE O POŁOWĘ MNIEJSZA NIŻ W USA, A USA MA 330 MLN LUDZI I MAŁĄ GĘSTOSĆ ZALUDNIENIA A W iNDIACH JEST 1,4 MILIARDA LUDZI I FAKTYCZNIE DEPCZĄ SOBIE PO PIĘTACH. TE WSKAZNIKI OŚMIESZAJĄ USA , TO PRAWIE 3 ŚWIAT. SKĄD TAK NISKA ZACHOROWALNOŚĆ I ŚMIERTELNOŚC W INDIACH jAK CZYTAŁEM KILKA DNI TEMU NA "WOLNYCH MEDIACH" HINDUSI ZAŻYWAJĄ ZAPOBIEGAWCZO LEK IVERMEKTYNĘ
asj
1 tyg. temu
MOIM ZDANIEM TEN WIRUS TO BROŃ BIOLOGICZNA , KTÓRY NA ZA ZADANIE ZLIKWIDOWAĆ BARDZO DUŻO LUDZI, ON NIE ZGINIE, BĘDZIE MUTOWAŁ I TRWAŁ.
realista
1 tyg. temu
zapewne kolejny zaszczepiony superpreparatem..
Krzys
1 tyg. temu
Zna ktos przyczyne?
xxx
1 tyg. temu
Czekam spokojnie, bo po Omikronie będzie na pewno kolejny wariant i któryś na pewno dopadnie w końcu geniuszy antyszczepionkowych. Jedno jest pewne: wirus nie zniknie nigdy, a ludzie się starzeją.
obiektywny
1 tyg. temu
W sieci żaden wpis nie ginie. Mam nadzieję, że następna ekipa sprawdzi dokładnie kto pisze te brednie o szkodliwości szczepień. Jeśli jest to zorganizowana akcja, to takie osoby będą sądzone za podżeganie do zabójstwa.
Hhhhhhi
1 tyg. temu
Doczekamy się tego że śmieć z Rządu pójdzie za kratki. Piszą o tym, a jak on pójdzie to cała reszta zamieszana w nękania obywateli również.
Ewelina
1 tyg. temu
przykre, kiedy odchodzi dobry człowiek....szczere wyrazy współczucia dla bliskich.
Dariusz
1 tyg. temu
💉💉💉💉💉💉💉🩸💉💉💉💉💉☠☠Pfizer w umowie zastrzegł mówienia prawdy o powikłaniach i zgonach,kupujący czytając umowy wiedzieli ze szczepionki mogą być niebezpieczne dla życia ludzkiego. Podpisując umowę Pfizer obarczyl odpowiedzialnością kupujących, 110 państw jest odpowiedzialnych za zgony ,kalectwo,uposledzenia,itd
Człek
1 tyg. temu
Dobry nauczyciel uprosi Pana o pomoc dla biednej naszej umęczonej Ojczyzny
Racjonalistka
1 tyg. temu
Pewnie przyjął dawkę uzupełniającą ;)
Racjonalistka
1 tyg. temu
Pewnie przyjął dawkę przypominającą.
Zagłoba
1 tyg. temu
Świat nieustannie zmierza ku końcowi jak widac porzadni ludzie nagminnie odchodza a draństwo zostaje aby jak wsza karmic sie krwia ludzka mam na myśli polityków ze wszystkich stron =
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić