Niecodzienny wypadek na Dolnym Śląsku. Kobieta wjechała autem do Lidla

27

W Zawidowie na Dolnym Śląsku doszło do niecodziennego zdarzenia. Kobieta wjechała w witrynę sklepową Lidla. Witryna została zniszczona, niektóre produkty – również, ale na szczęście nikomu nic się nie stało. W działaniach uczestniczyły dwa zastępy straży pożarnej.

Niecodzienny wypadek na Dolnym Śląsku. Kobieta wjechała autem do Lidla
Kobieta wjechała w witrynę sklepową (OSP Zawidów)

Jak informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Zgorzelcu, do wypadku doszło w piątek, 26 stycznia w Zawidowie na Dolnym Śląsku. Na zdjęciach udostępnionych w mediach społecznościowych przez strażaków widać, że kobieta "zaparkowała" swój samochód w witrynie sklepowej.

Okno zostało niemal całkowicie wyłamane i prawie cała przednia część auta znalazła się w Lidlu. Doszło też do zniszczenia części produktów.

To zdarzenie mogło mieć tragiczne konsekwencje. Na szczęście – jak informują służby – nikt nie został poszkodowany.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wjechał na środek ronda. Nagrali "popis" kierowcy bmw

W działaniach ratowniczych uczestniczyły dwa zastępy straży pożarnej: OSP KSRG Zawidów oraz JRG Zgorzelec.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Czarna seria

To kolejne podobne zdarzenie w ostatnim czasie. W połowie stycznia 52-letnia kierująca autem marki porsche wjechała w przeszkloną ścianę jednego ze żłobków w Lublinie. Auto zatrzymało się w środku pomieszczenia, w którym chwilę wcześniej bawiły się dzieci. Na szczęście i w tym przypadku nikt nie ucierpiał, choć było o włos od tragedii. Kobieta wyjaśniła, że próbowała zaparkować, ale pomyliła gaz z hamulcem.

Pomyłka pedałów w samochodzie przydarzyła się również kierowcy, który w październiku ubiegłego roku wjechał w sklep w mazowieckiej Kobyłce, wyłamując drzwi wejściowe i niszcząc część regałów z towarem.

Autor: APOL
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić