o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Dagmara Smykla
|

Niedługo postawi swój pierwszy krok w życiu. "Siła Wykopu! Dziękuję"

5
Podziel się

26-letnia Justyna Muraszko nie kryje wzruszenia i ekscytacji. Dzięki wsparciu internautów udało jej się zebrać 12 tys. zł na urządzenie, dzięki któremu po ponad 20 latach będzie mogła pożegnać wózek inwalidzki i postawić swoje pierwsze samodzielne kroki.

Niedługo postawi swój pierwszy krok w życiu. "Siła Wykopu! Dziękuję"
Justyna Muraszko nie kryje wzruszenia i ekscytacji. Niedługo kupi urządzenie, dzięki któremu będzie mogła chodzić (Zrzutka.pl)
bEKkiHsl

Internauci spisali się na medal. 26-letnia Justyna Muraszko ogłosiła sukces: w nieco ponad miesiąc internauci wpłacili na konto jej zrzutki 12 tys. zł, dzięki czemu młoda kobieta kupi urządzenie, które pozwoli jej chodzić po raz pierwszy w życiu.

Justyna od urodzenia cierpi na mózgowe porażenie dziecięce czterokończynowe z przewagą kończyn dolnych. 26-latka całe życie poruszała się na wózku inwalidzkim, przeszła też trzy ciężkie operacje nóg. Do tej pory nie była w stanie samodzielnie funkcjonować, a dni zajmowały jej rehabilitacja i walka o sprawność.

bEKkiHsn
Nie poddaję się i wierzę w lepsze jutro. Moim marzeniem jest zacząć żyć pełnią życia, tak jak większość młodych ludzi - rozwijać się, poznawać świat... Żyć a nie wegetować! - napisała na stronie zrzutki Justyna.

Niedługo postawi swój pierwszy krok w życiu. "Siła Wykopu! Dziękuję"

Udało się! Teraz 26-latka będzie mogła kupić pionizator dynamiczny "Grillo", który umożliwi jej chodzenie bez pomocy innych. W poniedziałek Justyna nagrała poruszające wideo, w którym podziękowała za wsparcie zwłaszcza użytkownikom Wykopu, którzy nie tylko wpłacali pieniądze i udostępniali stronę jej zrzutki, ale także wspierali ją psychicznie i udzielili wielu cennych porad.

bEKkiHst
Popatrzcie, tego oto pana, na którym siedzę już 26 lat, mam szansę pożegnać bezpowrotnie dzięki wam. Bardzo wam za to dziękuję - powiedziała wzruszona Justyna, pokazując swój wózek inwalidzki.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEKkiHsO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(5)
pan piotr z w...
4 tyg. temu
trza było iść do biedry na żebry! albo do mojego warzywniaka.
ihti
4 tyg. temu
żeby 12 tys fundusz nie dał to żenada, a obcy ludzie sie składaja.
Ewa
miesiąc temu
Z całego serca życzę tej młodej kobiecie powodzenia. I teraz na własnych nogach może zdobywać świat. Na zdjeciu ta młoda osóbka ma piękny uśmiech, oby radość była jej wiernym towarzyszem! Trzymaj się 😀
bEKkiHsP
xxxxx
miesiąc temu
Usunięto mój komentarz.
Gosc
miesiąc temu
W tym kraju troszczą się bardzo o dzieci nie narodzone bo to nic nie kosztuje a tutaj gdzie jest potrzebna realna pomoc to kościoła i tych obrońców nie widać
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić