Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Niedziele handlowe 2020. Czy 11 października wypada niedziela handlowa?

0

Niedziele handlowe 2020. Czy 11 października zrobimy zakupy w największych sklepach, takich jak Biedronka, Lidl, Kaufland czy Auchan? Gdzie zrobić zakupy 11 października?

Niedziele handlowe 2020. Czy 11 października wypada niedziela handlowa?
Czy 11 października zrobimy zakupy? (Pixabay)

Niestety, nie mamy dobrych informacji. 11 października wypada niedziela niehandlowa. To oznacza, że tego dnia największe sklepy będą zamknięte.

To kolejna niedziela niehandlowa w ostatnim czasie. I na horyzoncie na razie nie widać tych, w których można będzie robić zakupy. Taka okazja pojawi się dopiero w ostatnim miesiącu 2020 roku.

Kiedy dokładnie wypadają kolejne niedziele handlowe?. Największe sklepy będą otwarte 13 i 20 grudnia, czyli przed świętami Bożego Narodzenia. Wówczas nie będzie obowiązywać zakaz handlu.

Niedziele handlowe 2020. Gdzie zrobić zakupy 11 października?

Znalazłaś/-eś się w podbramkowej sytuacji i po prostu musisz zrobić niedzielne zakupy? Spokojnie, nic strasznego się nie stało. Na pewno znajdziesz takie miejsce, gdzie będziesz mógł zrobić zakupy, aby zaspokoić swoje bieżące potrzeby!

W niedzielę otwarte są bowiem małe sklepiki osiedlowe, gdzie za kasą staje właściciel. Funkcjonują też m.in. Żabki czy stacje paliw, na których też możesz zaopatrzyć się w wiele rzeczy. Jest zatem sporo kół ratunkowych. Wiadomo jednak, że w tych mniejszych sklepach ceny z reguły są wyższe, niż w popularnych dyskontach.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić