o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Mateusz Domański
Mateusz Domański
|

Niedziele handlowe w grudniu. Premier Mateusz Morawiecki o decyzji

3
Podziel się

Sporo osób oczekiwało, że ze względu na pandemię koronawirusa rząd poluzuje zakaz handlu w niedzielę. Decyzja w tej sprawie została przedstawiona podczas sobotniej konferencji.

Niedziele handlowe w grudniu. Premier Mateusz Morawiecki o decyzji
Niedziele handlowe 2020. Co z grudniem? (Pixnio)
bECunNsR

Sytuacja epidemiczna w naszym kraju wciąż jest nie najlepsza. Mimo to rząd zdecydował się na otwarcie m.in. galerii handlowych. Ma to pomóc w zachowaniu wielu miejsc pracy.

Wciąż ograniczona pozostaje działalność restauracji. Mogą one serwować posiłki wyłącznie na dowóz i na wynos. Ponadto wciąż ogólnodostępne nie mogą być kluby fitness i siłownie. Obostrzeń jest oczywiście dużo więcej, a wszyscy je doskonale znamy.

bECunNsT

Przedstawiciele tej branży zabiegali o to, by zwiększyć liczbę niedziel handlowych w grudniu. Czy ich prośby zostały wysłuchane?

Niedziele handlowe 2020. Co z grudniem?

Już od dawna wiedzieliśmy, że w grudniu mają obowiązywać dwie niedziele handlowe - 13 i 20 grudnia. W sobotę dowiedzieliśmy się natomiast, że nic w tej materii się nie zmienia. Wobec tego nie przychylono się do próśb handlowców.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECunNtu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(3)
obrońca
10 miesięcy temu
Morawiecki ma obostrzenie, aby już nigdy więcej nie występował z zakazami i ustąpił ze swojego stanowiska i oddał dla człowieka , który chroni swój naród , a nie siedzi w sitwie zakazów dyktowanych przez reżim
Comunisto
10 miesięcy temu
Przez dziesiątki lat robotnicy walczyli o wolne soboty a lewica z platformą chcą zmuszać ludzi do pracy w niedzielę!
Patryk
10 miesięcy temu
jestem pracownikiem galerii handlowej obecnie nie pracuję i nie zarabiam a te >> wuje<< z rządu przyznali sobie podwyżki po 5 tysi na łeb ... ręce opadaja
bECunNtv
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić