Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JKM
|

Nieoficjalnie: Zmiany w rządzie. Będzie nowy minister sportu

10
Podziel się

Kamil Bortniczuk z Partii Republikańskiej ma zostać nowym ministrem sportu. O sprawie poinformowało nieoficjalnie RMF FM. Sam polityk na razie nie zabiera głosu na temat tych doniesień.

Nieoficjalnie: Zmiany w rządzie. Będzie nowy minister sportu
Kamil Bortniczuk ma według nieoficjalnych doniesień zostać nowym ministrem sportu (PAP, Wojciech Olkuśnik)
bETBOybp

Stanowisko ministra sportu dla Kamila Bortniczuka ma być efektem nowej umowy koalicyjnej. PiS planować ma jej podpisanie właśnie z Partią Republikańską. Główny zainteresowany na razie milczy w tej sprawie.

Będzie nowy minister sportu? Nieoficjalne ustalenia

Jak podaje RMF FM, po sześciu miesiącach wrócić ma Ministerstwo Sportu. Przez ostatnie pół roku sportem zajmował się minister kultury i wicepremier Piotr Gliński.

bETBOybr

Według nieoficjalnych informacji, wiceministrem sportu zostać ma Łukasz Mejza. Objął on mandat poselski w grudniu 2020 roku, zastępując zmarłą posłankę Jolantę Fedak. Polityk startował z list PSL, ale obecnie jest posłem niezrzeszonym.

bETBOybx

Został wyrzucony z Porozumienia Gowina. Kamil Bortniczuk nowym ministrem?

Kamil Bortniczuk zdobył mandat poselski w 2019 roku z list Zjednoczonej Prawicy. 20 grudnia 2019 roku został sekretarzem stanu w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej. Po czterech miesiącach złożył rezygnację.

5 lutego 2021 roku Kamil Bortniczuk oraz Adam Bielan zostali wykluczeni z Porozumienia Jarosława Gowina. Politycy założyli razem Partię Republikańską.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bETBOybS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(10)
leka
2 miesiące temu
Gowin nie ma już swojego porozumienia, na tę chwilę w Odnowa najwięcej do powiedzenia ma Pan Ociepa i zdecydowanie warto zainteresować się tym człowiekiem oraz jego poczynaniami w polityce.
justysia
2 miesiące temu
A mnie jakoś przekonuje Ociepa z tym nowym stowarzyszeniem. Zaplusowali u mnie tym, że nie dali się omamić i odeszli od Gowina. Zostali przy swoich dawnych założeniach byłego Porozumienia. Pokazali nam wyborcom, że jesteśmy coś dla nich warci. I brawo! Za to teraz, jak wejdą do koalicji, to wyborcy później im się odwdzięczą tym samym. Ja bym dałam im szansę!
ela
2 miesiące temu
może będzie włosy mył częściej, ciągle tłuste .....
bETBOybT
May
2 miesiące temu
Szkoda ,że nie można odwołać takich zdrajców i karierowiczów przez wyborców.
Dolny Śląsk
2 miesiące temu
Hitlerowiec na mimistra świat oszalał, tylko kasa i władza oraz kłamstwa i złodziejstwo cały Pis !!!
Wojciech
2 miesiące temu
Rzalosny chlop
MieszkankaHel
2 miesiące temu
Jakiś żart..
Szok
2 miesiące temu
Z chłopa król.
MJ23
2 miesiące temu
Byle kasa w pisie się zgadzała. Masakra, byle na stołek byle jaki ale swój. Do pisu ich podległych.. Zostawcie polski sport w spokoju.
Rafał T.
2 miesiące temu
Andrzej Mucha nowym ministrem sportu.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić