Niesamowity widok! Pojawiły się w Bałtyku niedaleko Kołobrzegu

13

O wielkim szczęściu mogą mówić osoby, które podczas rejsu po wodach Bałtyku zauważyły z pokładu statku delfiny. Wyczyny wyjątkowych gości zostały uwiecznione na nagraniu wideo, które zostało opublikowane na Facebooku.

Niesamowity widok! Pojawiły się w Bałtyku niedaleko Kołobrzegu
W wodach Bałtyku zauważono delfiny (Facebook)

Wody Morza Bałtyckiego goszczą właśnie wyjątkowych przybyszów. W okolicach Kołobrzegu pływający jachtem zauważyli, że w akwenie pojawiły się delfiny. Wśród nich był pan Krzysztof, który chwycił za telefon i uwiecznił niezwykłe spotkanie kamerą. Wideo trafiło na Facebooka i zostało nawet udostępnione przez prezydent Kołobrzegu Annę Mieczkowską.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Delfiny zauważono 1,5 mili od linii brzegowej. Na nagraniu wideo widać, że zwierzęta pokazały swoje umiejętności. Bajkowy kadr delfinów białobokich skaczących na tle zachodzącego słońca. Autor zwrócił uwagę, że nie udało mu się spotkać tych pięknych stworzeń podczas pobytu na Fuerteventurze. Ponadto dodał, że mógł teraz podziwiać je aż 15 minut.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Nagranie wideo z Bałtyku spodobało się internautom. Wielu komentujących nie kryło zachwytu wobec bajkowej sceny, którą udało się uwiecznić panu Krzysztofowi. Niektórzy wprost stwierdzili, że zazdroszczą wyjątkowego spotkania.

Już dawno nie słyszałam takiej ekscytacji, świetne! - napisała komentująca.
Piękne spotkanie. Gratuluję Ci i troszkę zazdroszczę - skomentowała internautka.
Zobacz także: Kaczyński o kryzysie gospodarczym. Dworczyk tłumaczy
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić