Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MMC
|

Z "instrybutora" śmiała się cała Polska. Niespodziewany zwrot w Rymaniu

52
Podziel się:

Słowo "instrybutor" jeszcze do niedawna nie istniało. Dziś jest na ustach całej Polski. Burmistrz Rymania, gdzie pierwszy raz użyto tego historycznego zwrotu ma na "instrybutor" wiele pomysłów.

Z "instrybutora" śmiała się cała Polska. Niespodziewany zwrot w Rymaniu
W Rymaniu doszło do pamiętnego zdarzenia. (Facebook)

Kilka tygodni temu w Rymaniu doszło do pamiętnego zdarzenia. Zdenerwowana kobieta wjechała samochodem marki BMW prosto w budynek stacji benzynowej. Już samo to zdarzenie brzmi abstrakcyjnie. Internauci jednak skupili się na innym aspekcie tej sprawy.

Świadek zdarzenia nagrał wideo z akcji. Ujął wjazd kobiety w budynek, nieporadną akcję policjantów i głos krzyczący z tyłu do funkcjonariuszy: "Strzelaj w opony! W instrybutor k**** nie strzel człowieku". Mężczyzna miał na myśli "dystrybutor", choć pewnie pod wpływem emocji się przejęzyczył. Słowo to stało się hitem internetu. Powstały przeróbki nagrania, remiksy i setki memów.

Z "instrybutura" skorzystać chce też burmistrz Rymania. Jak się okazuje na stacji chce postawić pomnik przypominający o zdarzeniu, a właściciela namówić do obniżenia cen paliwa, co miałoby być doskonałą promocją miasta.

Innym pomysłem na wykorzystanie tego słowa było nazwanie "instrybutorami" stojaków na rowery. Pomysłów na promocję Rymania burmistrzowi nie brakuje. W związku z powiązaniem historii tego słowa ze strzelaniem, pojawił się plan zorganizowania zawodów strzeleckich "o złoty instrybutor".

Zobacz także: Czy polskie policjantki muszą mierzyć się z docinkami kolegów?
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(52)
Gosc
rok temu
Nie ma na co kasy wydawać ? Dla biednych i chorych dzieci te pieniądze przeznaczyć a nie na pomniki wydawać promujące głupotę ludzka !!
dzięki za akc...
rok temu
Na stacji paliw w Rymaniu powinien stanąć pomnik "w podzięce i za zasługi szkolenoiwcom policji". Pomnik powinien przedstawiać którąś ze scen w wykonaniu policjantów na Orlenie w Rymaniu.
...
rok temu
Ciekawe czy burmistrz by chciał stawiać pomnik gdyby tam ktoś zginął albo skończył połamany na wózku inwalidzkim. Chyba się nudzi za biurkiem co niektórym.
Nick
rok temu
Ale mamy w Polsce policjantów a kto ich szkoli też nie chce wiedzieć, chłopaki się bali użyć broni, ta (podobno pijana) za kierownicą mogła rozwalić pół stacji, rozjechać parę osób a ci dalej by ją gonili na piechotę...
jan80335
rok temu
do gawiedz. Masz racje to jedyny dobry pomysl. Od dzis powinien Rymaniem rzadzic Instrybutor. Jak pieknie brzmi. Instrybutor Rymania.
FCE
rok temu
A to Rymań ma burmistrza? Ciekawe, ciekawe.
gościu
rok temu
powinien dostać ochronę praw autorskich na słowo instrybutor
Wolentir 55
rok temu
Nie głos z tyłu, tylko nagrywający pochwalił się instrybutorem. Matko, jakie....... Ynteligentny w tym kraju.... Porażka na etapie szkoły podstawowej
Gupi
rok temu
A może po prostu wywalić z policji takiego inteligenta i panikarza? Nie panuje nad emocjami, więc nie nadaje się do patrolu.
mieszkaniec
rok temu
Rymań to nie miasto, tylko wieś. A rządy sprawuje wójt, a nie burmistrz :D Ot "rzetelność" dziennikarska.
pelagia
rok temu
instrybutor był problemem czy narkotyki
gawiedź
rok temu
A może urząd gminy albo wójta tak nazwać, instrybutor chyba by było super.
Miejscowy
rok temu
Był pod wpływem emoy? a może procentów?
lekarz
rok temu
Instrybutor jest nieodzowną częścią inspiratora.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić