Nietypowe odkrycie na Google Maps. Jak on się tam znalazł?

38

Internauci nie przestają zaskakiwać swoimi znaleziskami na Google Maps. Tym razem świat obiegło zdjęcie mężczyzny, który utknął w przydrożnym koszu na śmieci.

Nietypowe odkrycie na Google Maps. Jak on się tam znalazł?
Nietypowe odkrycie na Google Maps (Google Maps)

Mapy Google Maps słyną z usługi Street View. Dzięki niej każda osoba przed komputerem czy telefonem może pozwolić sobie na obejrzenie danego miejsca okiem przechodnia. Niekiedy zwiedzający świat online internauci napotykają na bardzo nietypowe widoki.

Internauci odkryli niedawno pewnego mężczyznę, którego zarejestrował aparat. Zdjęcie przedstawia dorosłego wciśniętego w mały kosz na śmieci na poboczu drogi. Jego ciało jest całkowicie schowane, a z pojemnika na odpady wystaje jedynie głowa. Nie wiadomo, dlaczego bohater fotografii się tam znalazł. Najbardziej prawdopodobną wersją zdarzeń wydaje się zrobienie żartu ludziom przeglądającym mapy.

Bohaterowie Google Maps

Mężczyzna nie jest jedynym odkryciem internautów. Na całej mapie istnieją setki, jak nie tysiące ukrytych żartów, czy dziwacznych sytuacji. Zdjęcia do Street View rejestrowane są charakterystycznym samochodem z zamontowaną na dachu kamerą 360 stopni. Widzący pojazd przechodnie często chcą, aby ich wizerunek został uwieczniony w nietypowych okolicznościach i odkryty potem przez internautów na całym świecie.

Zobacz także: Borys Budka odpowiada Szczepanowi Twardochowi
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić