Niewierny mąż wpadł w Biedronce. Żona nie wytrzymała

512

Nie milkną echa nagrania opublikowanego we wtorek przez piosenkarkę Sonię Michalczuk. Wokalistka podczas zakupów w Olsztynie podsłuchała rozmowę mężczyzny, który opowiadał swojemu koledze, że zdradził żonę na wyjeździe służbowym. W końcu nagranie dotarło do samej pokrzywdzonej – pani Iwony z Olsztyna.

Niewierny mąż wpadł w Biedronce. Żona nie wytrzymała
Piosenkarka Sonia Michalczuk podsłuchała w Biedronce, jak mężczyzna chwali się swoją zdradą (Getty Images, TikTok)

Film zamieszczony przez Sonię Michalczuk obiegł sieć lotem błyskawicy. Piosenkarka znana z "The Voice of Poland" mieszka obecnie w Olsztynie. Robiąc zakupy w Biedronce usłyszała, jak jeden z klientów sklepu chwali się koledze przez telefon rozwiązłością małżeńską.

Sonia Michalczuk opisała na TikToku, że bardzo oburzyło ją zachowanie mężczyzny. Miał opowiadać, że zdradził żonę podczas wyjazdu służbowego do Giżycka. Wokalistka podzieliła się szczegółami zasłyszanej historii z internautami, chcąc dotrzeć do pokrzywdzonej kobiety.

"Twój mąż chwalił się, że spał z koleżanką na wyjeździe". Nagranie wywołało burzę

Z usłyszanej przez Sonię Michalczuk części rozmowy wynikało, że żona mężczyzny ma na imię Iwona. Małżeństwo ma także mieć dwójkę dzieci i mieszkać na Zatorzu w Olsztynie.

Dziś o godz. 8 rano Twój mąż robił zakupy w Biedronce i chwalił się przez telefon koledze Markowi, że spał z koleżanką w sobotę na wjeździe firmowym w Giżycku – zwróciła się do nieznajomej piosenkarka.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Wsparcie dla pani Iwony okazały w komentarzach kobiety z całej Polski. Okazuje się, że film dotarł także do samej pokrzywdzonej. Nagranie obejrzała dzięki… matce swojego niewiernego męża.

Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie. Nigdy nie sądziłam, że kiedyś obcy ludzie będą dla mnie taką podporą – napisała pani Iwona w opublikowanej na TikToku rozmowie z Sonią Michalczuk.

Romans męża zdemaskowany na TikToku. "Moja warta przy nim dziś się skończyła"

Kobieta postanowiła rozstać się z mężem. Jak wynika ze słów pani Iwony, miał zdradzać ją wielokrotnie. Dopiero jednak dzięki wsparciu internautów zdecydowała się na tak odważny krok.

Dzięki tej burzy w sieci dostałam nowe życie. A komentarze dały mi nową moc. Czwartej kochanki nie będzie. Przynajmniej nie na mojej warcie. A moja warta przy nim dziś się skończyła – podkreśliła.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Obejrzyj także: Rozwód w czasach pandemii koronawirusa. "Nasilenie zachowań przemocowych"

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić