o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
GG
|

Niezwykły przypadek kradzieży auta. Policjanci z Puław zadziwieni

3
Podziel się

Funkcjonariusze udali się do centrum Puław w sprawie zgłoszenia kradzieży auta. Na miejscu okazało się, że samochód się odnalazł. Kobieta, która zgłosiła przestępstwo, pomyliła ulicę, na której zaparkowała.

Niezwykły przypadek kradzieży auta. Policjanci z Puław zadziwieni
"Skradziony" samochód (Policja)
bESJkAER

1 października dyżurny z Puław otrzymał zgłoszenie o kradzieży samochodu. Do centrum miasta wysłani zostali funkcjonariusze, aby ustalić szczegóły sprawy. 65-latka twierdziła, że zaparkowała swój samochód na jednej z ulic, a gdy wróciła po kilkudziesięciu minutach, już go nie było. Mundurowi przekazali informację o skradzionym aucie innym jednostkom.

Rozpoczęły się poszukiwania samochodu. Niedługo później okazało się, że trwały bardzo krótko. Jeden z funkcjonariuszy ruchu drogowego zauważył opisywane auto zaparkowane na jednym z osiedli. Co dziwne pojazd nie miał żadnych śladów włamania, co zadziwiło policjantów.

bESJkAET

Prawda na temat kradzieży okazała się bardzo zabawna. Sytuacje tego typu zdarzają się niezwykle rzadko. Okazało się bowiem, że 65-letnia poznanianka pomyliła ulicę, na której zostawiła swój samochód. W rzeczywistości kobieta poszła w złe miejsce i zgłosiła kradzież na policję, kiedy jej auto stało cały czas tam, gdzie je zostawiła. Kuriozalna pomyłka wynikała z jej braku znajomości topografii miasta.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bESJkAFu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(3)
🙉🙉🙉
rok temu
Cóż to tylko kobieta.
ooo2
rok temu
To normalne, szkoda bajtów na takie jak info
Poznaniak
rok temu
już parę lat temu miałem nauczycielkę właśnie w Poznaniu , która zostawiła auto na parkingu szkoły na weekend a wróciła do domu autobusem. W poniedziałek rano zgłosiła kradzież na policji... Ciekawe , czy to nie przypadkiem ta sama osoba , wiek mógłby się zgadzać :)
bESJkAFv
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić