Angelika Karpińska| 

Sopot. Policja szuka właściciela dużej sumy pieniędzy

14

W Sopocie znaleziono dużą sumę gotówki. Na policję zgłosiło się już kilkadziesiąt osób, jednak mundurowi nadal poszukują prawdziwego właściciela pieniędzy.

Sopot. Policja szuka właściciela dużej sumy pieniędzy
W Sopocie odnaleziono dużą kwotę pieniędzy (Pixabay)

28 sierpnia w Sopocie turysta z Warszawy znalazł przy ul. Kościuszki dużą kwotę pieniędzy. Policja nie ujawniła, o jaką dokładnie sumę chodzi.

Na policję zgłosiło się już kilkadziesiąt rzekomych właścicieli gotówki. Nie potrafili oni jednak podać żadnych szczegółów dotyczących pieniędzy.

Po ukazaniu się komunikatu otrzymaliśmy kilkadziesiąt telefonów i maili ws. znalezionej gotówki. Nikt jednak nie potrafił powiedzieć, ile dokładnie zgubił gotówki, ani jak została zapakowana - powiedziała PAP oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Sopocie Lucyna Rekowska.

Sopot. Policja nadal poszukuje właściciela dużej sumy pieniędzy

Do mundurowych z Sopotu dzwoniły osoby z całej Polski. Twierdzili m.in., że zostali oszukani metodą "na policjanta" i gdzieś zostawili swoje pieniądze.

Jednak nadal prawdziwego właściciela nie udało się ustalić. Taka osoba do tej pory do nas się nie zgłosiła. Jeżeli nie uda się odnaleźć prawdziwego właściciela, gotówka może wrócić do znalazcy - podkreśliła Rekowska.

Właściciel gotówki lub osoby mające wiedzę na temat znalezionych pieniędzy mogą kontaktować się KMP w Sopocie pod nr tel.: 47 74 26267; 532 460 778; 47 74 26331; lub 47 74 26222. (PAP)

Zobacz także: Nie wyrzucaj książeczki mieszkaniowej. Możesz za nią dostać grube pieniądze

Źródło:PAP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić