Robert Czykiel| 

Dlaczego to zrobiła? Nowe ustalenia ws. nożowniczki ze szkoły w Zielonej Górze

113

Dlaczego Kinga zdecydowała się zaatakować koleżanki ze szkoły? Pojawiła się teoria, że wcześniej mogła paść ofiarą szykanowania i stąd decyzja o zemście.

Dlaczego to zrobiła? Nowe ustalenia ws. nożowniczki ze szkoły w Zielonej Górze
Zielona Góra: w tej szkole zaatakowała nożowniczka

Cała Polska wciąż żyje dramatem, który rozegrał się w jednej ze szkół w Zielonej Górze. Kilka dni temu Kinga H. postanowiła zrobić rzeź. Przyszła do szkoły, a następnie zaatakowała nożem cztery koleżanki.

Dlaczego nożowniczka zaatakowała koleżanki?

Na szczęście nie było ofiar. Trzy dziewczyny trafiły do szpitala z ranami ciętymi, a czwarta z uszkodzonym gipsem. Wszystkie już wróciły do domu i ich zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Każdy jednak zadaje sobie jedno pytanie. Dlaczego to zrobiła?

Kinga obecnie jest badana przez psychiatrów. "Fakt" z kolei skontaktował się z jej koleżankami. Jedna z nich przyznała, że to mogła być zemsta.

- Mówi się w szkole, że Kinia mogła być przez kogoś szykanowana. Ten atak z nożami to był taki krzyk o pomoc, akt desperacji - mówi anonimowo jedna z uczennic.
Zobacz także: Dorota Zawadzka o 17-latce z Zielonej Góry: "Jest agresorką, ale i ofiarą"

Policja cały czas prowadzi śledztwo, które ma wyjaśnić motyw ataku nożowniczki. Nastolatka została przesłuchana od razu po zatrzymaniu.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić