Aniela Siwek| 

Nowe doniesienia w sprawie Madeleine McCann. Znaleziono "sekretną piwnicę"

83

Christian Brueckner mieszkał na działce, która obecnie jest przeszukiwana przez policję w związku ze zniknięciem Madeleine. Znaleziono tam ukryte pomieszczenia piwniczne, które główny podejrzany planował ocieplić i przystosować do zamieszkania.

Nowe doniesienia w sprawie Madeleine McCann. Znaleziono "sekretną piwnicę"
Madeleine McCann prawdopodobnie nie żyje. (Getty Images)

Christian Bruekner jest głównym podejrzanym w sprawie Madeleine McCann. Śledczy ujawnili, że mają dowody na to, że zabił dziecko, jednak nie są wystarczające, aby oskarżyć go o morderstwo. 

Nowe fakty w sprawie Madeleine McCann

W 2007 tuż po zaginięciu dziewczynki przeniósł się do Niemiec do Hanoweru. Obecnie policja przeszukuje działkę i pozostałości po domu, w którym mieszkał w tamtym czasie. Dokonano zaskakujących odkryć.

Na działce znaleziono ukryte pomieszczenia piwniczne. Jeden z sąsiadów Brueknera zdradził lokalnym mediom, że prawdopodobnie oskarżony chciał się tam ukryć lub ukryć kogoś. Kiedy jeszcze tam mieszkał, miał zgromadzić wiele materiałów, które miały posłużyć ociepleniu piwnicy.  

Zobacz także: Zaginięcie Madeleine McCann - polski zwiastun

Policja odwiedziła również pobliskie garaże. Christian Bruekner miał w nich spędzać niezliczone godziny, przerabiając swój samochód. Policja podejrzewała, że mógł dostosować swojego vana do ukrywania w nim dziecka. 

Brueckner przebywa obecnie w więzieniu w Kilonii. Został skazany za sprzedaż narkotyków i gwałt na 72-letniej kobiecie. Wielokrotnie podejrzewano go o pedofilię, jednak policja nigdy nie zgromadziła wystarczających dowodów.

Czytaj także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić