o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Aniela Siwek
|

Nowe doniesienia w sprawie Madeleine McCann. Znaleziono "sekretną piwnicę"

45
Podziel się

Christian Brueckner mieszkał na działce, która obecnie jest przeszukiwana przez policję w związku ze zniknięciem Madeleine. Znaleziono tam ukryte pomieszczenia piwniczne, które główny podejrzany planował ocieplić i przystosować do zamieszkania.

Nowe doniesienia w sprawie Madeleine McCann. Znaleziono "sekretną piwnicę"
Madeleine McCann prawdopodobnie nie żyje. (Getty Images)
bEseEnnV

Christian Bruekner jest głównym podejrzanym w sprawie Madeleine McCann. Śledczy ujawnili, że mają dowody na to, że zabił dziecko, jednak nie są wystarczające, aby oskarżyć go o morderstwo. 

Nowe fakty w sprawie Madeleine McCann

W 2007 tuż po zaginięciu dziewczynki przeniósł się do Niemiec do Hanoweru. Obecnie policja przeszukuje działkę i pozostałości po domu, w którym mieszkał w tamtym czasie. Dokonano zaskakujących odkryć.

Na działce znaleziono ukryte pomieszczenia piwniczne. Jeden z sąsiadów Brueknera zdradził lokalnym mediom, że prawdopodobnie oskarżony chciał się tam ukryć lub ukryć kogoś. Kiedy jeszcze tam mieszkał, miał zgromadzić wiele materiałów, które miały posłużyć ociepleniu piwnicy.  

bEseEnnX
Zobacz także: Zaginięcie Madeleine McCann - polski zwiastun

Policja odwiedziła również pobliskie garaże. Christian Bruekner miał w nich spędzać niezliczone godziny, przerabiając swój samochód. Policja podejrzewała, że mógł dostosować swojego vana do ukrywania w nim dziecka. 

Brueckner przebywa obecnie w więzieniu w Kilonii. Został skazany za sprzedaż narkotyków i gwałt na 72-letniej kobiecie. Wielokrotnie podejrzewano go o pedofilię, jednak policja nigdy nie zgromadziła wystarczających dowodów.

bEseEnod

Czytaj także:

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEseEnoy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(45)
ola
6 miesięcy temu
Nie potrafię skomentować, Ból rodziców odczuwam.
asdf
11 miesięcy temu
Próbują go wrobić ale mają kłopoty. Torturować rodziców niech powiedzą prawdę.
Karakaka
rok temu
Dlaczego on przebywa. Powinien przebywać. Chłopaki z pod celi coś się nie starają.
bEseEnoz
Janusz
rok temu
Już wiadomo jaki to typ. Takich nie ma co trzymać tylko włożyć do zgniatarki złomu i będzie porządek
Dlakody
rok temu
To juz rodzicow wykluczyli? Pamietam ta sprawe z 2007 r. Wtedy glownymi podejrzanymi byli rodzice i tez podobno mieli jakies dowody ich winy. Ta sprawa jest jak sprawa Iwony, nie wazne czy posowa sie do przodu, wazne ze niektorzy dzieki temu maja rozglos i tyle 😔
Twb
rok temu
To jakieś medialne zagrania żeby go sprowokować. Jakby coś znaleźli to by tak nie rozglasniali
Olcia
rok temu
Serce pęka na myśl co mogło się przytrafić tej dziewczynce Ale jeszcze bardziej boli to że przyjaciółka rodziny która szła sprawdzić swoje dzieci widziała faceta niosacego dziecko w piżamie dosłownie przechodził obok niej i nie zareagowała. Ciekawe czy policja przeswietlila przeszłość nowo poznanych znajomych rodziców małej. Dzieciak pewnie został sprzedany A porywacz dostał cynk od osoby z bliskiego otoczenia. Żal dziewczynki straszne.
falvco
rok temu
ale on yest europeyczykem, lndynczykem y brukselczykem i parlament europeyski nakazuje go uwolnić bo jest europeyska demokracyja ...
Twój nick
rok temu
Żeby tylko nie szukali kolejnego kozła ofiarnego, co w zwyczaju mają tego typu służby, bo w końcu trzeba zamknąć śledztwo.
Stary Grzyb
rok temu
Pod pewnymi warunkami (przede wszystkim list żelazny, rozsądne wynagrodzenie, oraz zapewnienie odpowiedniego pomieszczenia i sprzętu, skądinąd niezbyt wyszukanego) chętnie przeprowadzę dla niemieckiej policji instruktażowe przesłuchanie tego Brueknera. Na początek będzie potrzebny kilkugodzinny seans uświadamiający, żeby klient zrozumiał swoją sytuację, ale potem będzie już zeznawał samą prawdę, całą prawdę i tylko prawdę, we wszystkich wątkach - jedynym problemem może być konieczność podwojenia obsady protokolanckiej, żeby nadążyła ze spisywaniem zeznań. Jeśli miał coś wspólnego ze zniknięciem małej Madeleine, wyjaśni to w najdrobniejszych szczegółach, jeśli nie miał - uzasadni to bez najmniejszych wątpliwości,w pełni i całkowicie szczerze. Co ważne, per saldo wystąpią ogromne oszczędności, gdyż po zakończeniu przesłuchania klienta nie będzie trzeba targać przed sąd i na koszt podatnika trzymać w więzieniu - z pewnością nikomu już nigdy nie zaszkodzi, a wszelkie wyroki będą mu całkowicie obojętne.
ANYCHRYS
rok temu
wszyscy niemcy są niewinni z zasadzy na podstawie rozgrzeszenia przez papieża piusa XII .. a ponieważ ktoś muuusibyć winny to winni są oczywiście Polacy... i np papisz jp2 nie protestował i słowa krytyki nie powiedział na "polskie" obozy koncentracyjne... CIEKAWE DALCZEGO.. PRZECIEZ MÓGŁ POWIEDZIEĆ PRAWDĘ I ZAPROTESTOWAC PRZECIWKO OCZERNIANIU POLSKI NA ŚWIECIE.... ALE NIE ZROBIŁ TEGO.. DLACZEGO TEGO NIE ZROBIŁ??? BO POLSCY KATOLICY SĄ WINNI? ALE DZISIAJ POSKI KOSCIÓLKATOLICKI TEŻ NIE PROTESTUJE PRZECIWKO OSKARŻENIOM I NP. PRZECIWKO USTAWIE 447.. CIEKAWE DLACZEGO???
Abbas
rok temu
Jasnowidz Jackowski wskazywał na ojca i niefortunny wypadek.Ciekawe co z tego wyniknie
Michau
rok temu
Wcześniej mówili o tunelach, teraz piwnica, za chwile się okaże, że to fundamenty. Media są chore...
bEseEnor
pietymojzesza
rok temu
lub dziecko moglo wpasc do basenu utopic sie gdy rodzice pili
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić