o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Ewelina Kolecka
|
aktualizacja

Zaginięcie Madeleine McCann. Prokurator o czarnym scenariuszu. "Nie żyje, są dowody"

5
Podziel się

Prokurator z Niemiec zabrał głos na temat ostatnich ustaleń w sprawie zaginięcia Madeleine McCann. Wyraził opinię, czy istnieją szanse na skazanie Christiana B. Jest także przekonany, że jego domniemana ofiara nie żyje.

Zaginięcie Madeleine McCann. Prokurator o czarnym scenariuszu. "Nie żyje, są dowody"
Madeleine McCann zaginęła 3 maja 2007 roku na wakacjach w Portugalii (Getty Images, Handout)
bECTNHlx

Prokurator Hans Christian Wolter podzielił się swoimi wątpliwościami w rozmowie ze "Sky News". Jego zdaniem prokuratura potrzebuje więcej czasu na zgromadzenie dowodów na winę podejrzanego. Obawia się, że jeśli przedstawiłby przed sądem dotychczasowe ustalenia, Christian B. mógłby zostać uniewinniony.

Zaginiona Madeleine McCann nie żyje?

Hans Christian Wolter przyznał, że dysponuje dowodami na to, że Madeleine McCann nie żyje. Prokurator uważa, że funkcjonariusze policji powinni skupić się na miejscu zamieszkania podejrzanego Christiana B. i w ten sposób zdobyć nowe dowody na jego winę oraz ustalić, gdzie mogą być ukryte zwłoki dziecka.

bECTNHlz
Wszystko wskazuje na to, że nie mogę ci powiedzieć, że Madeleine żyje. Dysponujemy dowodami, których nie możemy przedstawić, przemawiającymi za teorią, że Madeleine nie żyje, nawet jeśli muszę przyznać, że nie znaleźliśmy ciała – cytuje prokuratora Hansa Christiana Woltera "Mirror".

Zobacz też: Zaginięcie Madeleine McCann - polski zwiastun

Zobacz także: Zaginięcie Madeleine McCann - polski zwiastun
bECTNHlF

"Mirror" podaje, że Kate i Gerry McCann, czyli rodzice Madeleine, zostali poproszeni o zidentyfikowanie podejrzanego. Okazanie miało miejsce w więzieniu, ponieważ Christian B. obecnie odsiaduje wyrok za inne przestępstwa.

Hans Christian Wolter jest przekonany, że Christian B. ma na koncie więcej przestępstw, niż udało się ustalić śledczym. W związku z tym zwrócił się z apelem do wszystkich osób, które posiadają informacje na temat mężczyzny podejrzanego o uprowadzenie Madeleine McCann. Prosi, aby niezwłocznie skontaktowali się z funkcjonariuszami policji.

bECTNHlG
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECTNHma
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(5)
asdf
rok temu
Straszni ludzie ci rodzice. Mają wypisane na tych szatańskich twarzach, że są winni.
z twarzy
rok temu
podobny zupełnie do nikogo
Margo
rok temu
Dziś kiedy wychodzą na jaw zbrodnie pedofilskie z udziałem milionerów i topowych ludzi. Ktoś podjoł decyzję by na biegu znaleść winnego Najlepiej kogoś kto już jest skazany za gwałt i tortury i siedzi w wiezieniu. By ukryć prawdziwego sprawcę . Dlatego mówią że wiedzą ale nie mają na to dowodów. Epsztein też nie popełnił samobójstwa w więzieniu tylko Go załatwili. Po to by nie sypnął innych. To wskazuje na skorumpowanie na wszystkich szczeblach.
bECTNHmb
Eea
rok temu
Czyli zrobił to Niemiec Christian.
bmn
rok temu
zauważyliście podobieństwo między tym gościem a tym gliniarzem co zamordował Floyda?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić