Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
MDO
|

Nowe informacje o stanie zdrowia Jarosława Gowina. "Już niedługo"

36
Podziel się

W listopadzie br. Jarosław Gowin trafił do szpitala. Wszystko ze względu na poważne problemy ze zdrowiem. Na szczęście wydaje się, że najgorsze już za nim i stopniowo wraca do formy.

Nowe informacje o stanie zdrowia Jarosława Gowina. "Już niedługo"
Jarosław Gowin (AKPA)
bFdKKXit

Stan zdrowia Jarosława Gowina jest na tyle dobry, że były wicepremier został już wypisany ze szpitala. Onet ustalił, że placówkę medyczną opuścił w połowie grudnia. Następnie wrócił do swojego domu w Krakowie.

O jego kondycji zdrowotnej donosi "Super Express". Pozytywne informacje przekazał Jan Strzeżek, rzecznik Porozumienia. Okazuje się, że Gowin czuje się coraz lepiej.

bFdKKXiv
Jestem przekonany, że już niedługo Jarosław Gowin wróci do dobrej formy. Wszyscy na niego czekamy - powiedział w rozmowie z "SE".

Jarosław Gowin wrócił na Twittera

O tym, że jego kondycja zdrowotna się poprawia, może świadczyć również to, że znów jest aktywny na Twitterze. Ostatnio podał dalej dwa wpisy, a pod koniec listopada odniósł się do wyników Złotej Piłki.

Leo Messi to najlepszy piłkarz w historii. Ale najlepszym piłkarzem ostatniego sezonu (a ściślej: ostatnich dwóch sezonów) jest Robert Lewandowski - pisał.
bFdKKXiB

Pod tym wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci życzyli Gowinowi dużo zdrowia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bFdKKXiW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(36)
EFE
3 tyg. temu
Szkoda że wraca do zdrowia :( ŚMIERĆ WROGOM OJCZYZNY !
Góral
3 tyg. temu
Ty Gowin coś Ci się po------liło jak komentujesz teraz wyniki Złotej Piłki. Razem z PiS partią Łaizy i Brylanta doprowadziliście kraj do krawędzi przepaści a przez parcie do władzy jesteście winni śmierci tysięcy polaków.Dalej nie komentuje bo byłby to ciąg inwektyw i wulgaryzmów.
Ekspert
4 tyg. temu
Popełnił Pan kolosalny błąd że zakochał się w Jarku i uwierzył w jego cudowne uzdrowienie Polski jest Pan współ winny tragedii polaków.
bFdKKXiX
krakowianka
4 tyg. temu
To, co Kaczy.....zrobił z Polską przy Pana udziale, jest nie do wybaczenia.. Zrujnowaliście nasze życie. Pan pomógł Kaczemu.....leczyć się z kompleksu "bycia nikim" i zaistnieniu w polskiej polityce. Przyczynił się Pan do depresji, ale również śmierci tysięcy Polaków. Życzę zdrowia, bo uważam, że jest Pan również ofiarą Kacze......i własnych słabości.
życzenia świą...
4 tyg. temu
wieczny odpoczynek .... od polityki
mkj
4 tyg. temu
No nie wiem. Polityk po próbie samobójczej i po psychiatryku, to jakaś nowość na opozycji. Chociaż zdrowie psychiczne i tak bardzo szwankuje!
Kil
4 tyg. temu
Doskonale go rozumiem. Jeśli się traci możliwość włażenia bez mydła panu prezesowi, to jak dalej żyć? Można wpaść w deprechę.
M.
4 tyg. temu
Bardziej mi szkoda ludzi, którzy popadlinw depresje przez jego sześć lat rządów.
rybak
4 tyg. temu
Panie Gowin dużo zdrowia i jak najprędzej wracaj do polityki
pawel-
4 tyg. temu
a w której partii on jeszcze nie był ...
dzin
4 tyg. temu
Ciekawe czy mu starcza 17tys zetów na miesiąc na życie
emeryt
4 tyg. temu
Pewnie mu prostowali kręgosłup moralny, po tym jak to głosował za, ale się nie cieszył.
Tak, tak
4 tyg. temu
Starzec zabiera zdrowie ludziom.
bFdKKXiP
Dobra Zmiana
4 tyg. temu
Ja OBYWATEL płacący podatki muszę płacić prywatnie za każdą wizytę, płacę ZUS (składkę mafijną) i gówno z tego mam, Obecnie nawet prywatnie czeka się 3 miesiące na wizytę, chyba, że masz lekarza w rodzinie i on ma "układy"
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić