Polacy coraz częściej oglądają Pornhuba. Ulubiona kategoria? Duża niespodzianka!

141

Od ośmiu lat pod koniec roku Pornhub przeprowadza analizę trendów dotyczących oglądania filmów dla dorosłych. Okazało się, że w porównaniu z ubiegłym rokiem przybyło użytkowników z Polski. Najpopularniejszą kategorią 2021 r. był z kolei Hentai.

Polacy coraz częściej oglądają Pornhuba. Ulubiona kategoria? Duża niespodzianka!

Pornhub to jeden z największych portali z filmami dla dorosłych. Co roku z udziałem specjalnie do tego wyszkolonych analityków przeprowadzane jest podsumowanie statystyk dotyczących działania serwisu w różnych krajach.

Każdego roku nasz zespół analityków przygląda się miliardom danych, aby znaleźć odpowiedź na pytanie m.in. o to, która z kategorii naszych filmów była tą najpopularniejszą. Wyniki naszych analizy niejednokrotnie pokazywały, że na popularność konkretnej tematyki filmów często wpływa to, co aktualnie dzieje się na świecie. Podobnie było i tym razem - można przeczytać we wstępie tegorocznego podsumowania Pornhub, jak podaje portal "noizz.pl".

Jeśli chodzi o kategorię, w tym roku królował "Hentai" - kreskówki. Drugie miejsce z kolei zajęła kategoria "romans". Podium zamyka "seks grupowy".

Filmy bez udziału prawdziwych aktorów poświęcają więcej czasu na opowiedzenie jakiejś historii. To przyciąga widzów - powiedział Dr. Laurie Betito terapeuta, który pomagał ekipie Pornhub z interpretacją wyników tegorocznego podsumowania "Year in Review".

Popularność "romansu" wzrosła aż o 139 proc. w stos. do roku poprzedniego. Według Betito jest to spowodowane sytuacją pandemiczną i izolacją.

Polska w rankingu

W rankingu nie zabrakło polskiego akcentu. Okazuje się, że Polacy coraz częściej sięgają po filmy dla dorosłych. W 2021 znaleźliśmy się na 13. pozycji i jest to przeskok o jedną pozycję w górę w porównaniu z rokiem ubiegłym.

Pierwsze miejsce zajęli użytkownicy ze Stanów Zjednoczonych. Drugie - z Wielkiej Brytanii. Trzecie należało z kolei do Japończyków.

Według analizy filmy dla dorosłych ogląda też coraz więcej kobiet. Autorzy podali, że w 2021 r. do 35 proc. wzrósł odsetek kobiet odwiedzających Pornhub, co stanowi 5 proc. wzrost w porównaniu z poprzednim rokiem. Wynika to z faktu, że kobiety coraz częściej uważają, że zasługują na przyjemność tak samo jak mężczyźni.

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić