Kamil Karnowski
Kamil Karnowski| 
aktualizacja 

Nowe wyzwanie na Facebooku. Andrzej Duda nominowany

195

Jak przygotować się do matury? Grupa młodych użytkowników Facebooka postanowiło dobitnie pokazać, co myślą o niepewności, w jakiej żyją tegoroczni maturzyści.

Andrzej Duda nominowany do internetowego wyzwania
Andrzej Duda nominowany do internetowego wyzwania (Facebook.com)

Uczniowie są niezadowoleni. Wszystko przez sytuację związaną z terminem matury i aktualnym stanem pandemii koronawirusa. Nadal nie wiadomo, czy matury odbędą się zgodnie z kalendarzem.

Tegoroczni maturzyści mają dość niepewności i nominują Andrzeja Dudę do wyzwania. W ramach akcji #Mójzestawmaturalny2020 coraz więcej uczniów wstawia na Facebooka zdjęcia swoich, oczywiście prześmiewczych, propozycji stroju na tegoroczną maturę.

Egzamin to zawsze sytuacja stresowa - upały albo ulewy za oknem, strach o stan swojej wiedzy, presja rodzina. Wątpliwa przyjemność dla wszystkich, ale jeszcze żaden rocznik nie pisał matury w strachu o życie własne i swoich bliskich, w okolicznościach pandemii... Jeśli egzaminy mają odbyć się w terminie - oto mój zestaw maturalny 2020 - napisał pomysłodawca akcji.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Do zabawy od razu przyłączyli się kolejni uczniowie.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Czy Andrzej Duda podejmie wyzwanie? Na razie odpowiedzi brak. Jednak biorąc pod uwagę, że prezydent niedawno zadebiutował na TikToku, liczymy na to, że głowa państwa postara się stanąć na wysokości zadania.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić