Nowe zdjęcia Emily Ratajkowski. Fani zachwyceni

42

Emily Ratajkowski w październiku poinformowała o tym, że spodziewa się dziecka. W czasie ciąży nie próżnuje. W sieci zamieściła

Nowe zdjęcia Emily Ratajkowski. Fani zachwyceni
Emily Ratajkowski w październiku poinformowała o tym, ze spodziewa się pierwszego dziecka. (Instagram)

Emily Ratajkowski dla niektórych jest najpiękniejszą kobietą świata. Supermodelka faktycznie nie ma na co narzekać, ani na swoje względy, ani na finanse, ani na pozycję. Niedługo na świecie przywita swoje pierwsze dziecko.

Ze względu na ciążę postanowiła trochę zwolnić tempo. Modelka o polskich korzeniach okres ten spędza przede wszystkim na podróżach. Rajskie plaże i jachty to dla niej codzienność.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Pomimo stanu błogosławionego Emily Ratajkowski nie rezygnuje z prezentowania swoich wdzięków. Chętnie pokazuje kobiece kształty w skromnych strojach kąpielowych. Oczywiście na gorącej plaży to jedyna adekwatna stylizacja.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Gwiazda chętnie chwali się swoim ciążowym brzuszkiem. Nie sposób nie zauważyć, że bardzo się cieszy na przyjście swojego dziecka. Fani są zachwyceni formą Emily w ciąży. Wielu mówi, że zaczęła rozkwitać jeszcze bardziej. Bez wątpienia stan błogosławiony na pewno nie zaszkodził urodzie modelki.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Sekret figury Emily Ratajkowski
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić