Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Nowy hit internetu. Ksiądz i katechetka zachwycili swoją wersją "Shallow"

147

Oscarowy hit Lady Gagi i Bradleya Coopera "Shallow" podbija internet. Nic dziwnego, że pojawiają się osoby, które tworzą własne wersje tego przeboju. Swoją aranżacją zachwycili ksiądz i katechetka.

Nowy hit internetu. Ksiądz i katechetka zachwycili swoją wersją "Shallow"
Ksiądz i katechetka zachwycili (YouTube)

Ksiądz Jakub Przygrodzki i katechetka Renata Ślązak nagrali cover hitu "Shallow" podczas pielgrzymki. Ich wykonanie błyskawicznie obiega internet. Nie brakuje zachwyconych tą aranżacją.

Pielgrzymkowe przeróbki popularnych piosenek to już absolutna tradycja. Chyba wszyscy doskonale pamiętają, jak wędrujący na Jasną Górę przedstawiali własne aranżacje m.in. "Despacito".

Ksiądz Przygrodzki i katechetka Ślązak wykazali się niemałą kreatywnością. Nie dość, że napisali tekst do melodii "Shallow", to jeszcze postanowili nagrać teledysk.

Zobacz i posłuchaj pielgrzymkowej wersji "Shallow"!

Tradycją pieszych pielgrzymek jest powstawanie piosenek pielgrzymkowych na bazie znanych i lubianych utworów. Choć w tym roku pielgrzymować będziemy przede wszystkim duchowo, postanowiliśmy z panią katechetką Renatą Ślązak podtrzymać tradycję. Szczególnie, że będzie to okrągła 40 Piesza Podlaska Pielgrzymka na Jasną Górę – pisze ks. Przygrodzki na YouTube.
Zobacz także: SHALLOW wersja pielgrzymkowa

Czytaj także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić