Wróć na
Mateusz Domański
|

Nowy sondaż prezydencki. Rafał Trzaskowski prowadzi. Jest jednak haczyk

99
Podziel się

W sieci pojawiły się wyniki nowego sondażu prezydenckiego. Wynika z niego, że 49 proc. respondentów chce zagłosować na Rafała Trzaskowskiego, a 48 proc. na Andrzeja Dudę. Jest jednak mały haczyk.

Nowy sondaż prezydencki. Rafał Trzaskowski prowadzi. Jest jednak haczyk
Pojawił się nowy sondaż prezydencki (PAP)
bCPcUCZh

Rywalizacja o prezydenturę zapowiada się niezwykle emocjonująco. Kandydaci robią, co mogą, by uzyskać możliwie jak największe poparcie. Zarówno Andrzej Duda, jak i Rafał Trzaskowski praktycznie każdego dnia podróżują po Polsce, by spotykać się z wyborcami.

Wyniki najnowszego sondażu są korzystniejsze dla Rafała Trzaskowskiego. Badanie IPSOS dla OKO.press mówi, że na kandydata Koalicji Obywatelskiej chce zagłosować w drugiej turze 49 proc. badanych, a na Andrzeja Dudę - 48 proc.

Jarosław Sellin: opóźnienie w powstaniu pomnika Bitwy Warszawskiej z winy Rafała Trzaskowskiego

bCPcUCZj

Najnowszy sondaż prezydencki. Jest haczyk

OKO.press studzi optymizm wśród zwolenników Trzaskowskiego. Serwis podkreśla, że najnowsze wyniki sondażu IPSOS tak naprawdę niczego nie przesądzają. Dlaczego? Bo błąd pomiaru wynosi w tym przypadku aż trzy punkty procentowe.

Jak zatem wygląda sytuacja? Poparcie dla Trzaskowskiego mieści się w przedziale 46-52 proc., a dla walczącego o reelekcję Dudy - 45-51 proc.

W badaniu udało się zaobserwować jeszcze jedną istotną rzecz. Z tego sondażu wynika, że na Trzaskowskiego chce zagłosować więcej osób, których faworyci odpadli już z walki o fotel prezydencki. Jak łatwo się domyślić, kluczowa jest tu postawa zwolenników Szymona Hołowni.

Czytaj także:

bCPcUCZp
bCPcUCZK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(99)
anty
miesiąc temu
Start na prezydenta Rafała Trzaskowskiego jest naprawdę bardzo dobry. Wykazuje niezwykłą energię. Zresztą znam go od lat i wiem ,ze to jest człowiek Berlina nie tylko kompetentny, ale z taką - powiedziałbym - radosną odwagą. To jest człowiek, który rozumie interesy Berlina.. Naprawdę twardy gość" - chwalił nowego kandydata polityk niemiecki
Wyborca
miesiąc temu
Rafał zrobi wtlasna debatę i sam będzie sobie pytania zadawał ha ha ha dobre to bylo🤪
Gun
miesiąc temu
Właśnie Nitras swoim zachowaniem i Fakt artykułem zabrałi kilka oczek procentowych Trzaskowskiemu.Tak trzymać,lecimy dalej.
bCPcUCZL
szkonmak
miesiąc temu
Jestem starej daty i nie jedno w życiu przeżyłem. Trudno jednak zrozumieć mnie, że wielu ludzi w Polsce ma poważne problemy z odróżnieniem, co jest dobre, a co złe. W tej sytuacji chciałbym jeszcze zobaczyć Czajkowskiego jako prezydenta RP, a Kidawę jako premiera. I to jak najszybciej. Już najwyższy czas, aby ta zgraja spod szyldu KO i lewactwa pokazali ludowi zamieszkującemu między Odrą a Wisłą, gdzie raki zimują. Ten lud zasłużył sobie na to.
Enia
miesiąc temu
Śmiechu warte już na niego głosujemy chyba byśmy musieli się przemalować
Najnowsze komentarze (99)
Patrjota
miesiąc temu
To jest nasz człowiek na najwyższym stanowisku w Polsce. Dzięki niemu możemy sterować całą polską gospodarką. Plan wprowadzania socjalizmu idzie gładko. Społeczeństwo polskie ogłupione rozdawnictwem będzie bezmyślnie głosowało na naszego kandydata - tak o Andrzeju Dudzie wypowiadał się jeden z deputowanych Dumy Państowej Zgromadzenia Federalnego Federacji Rosyjskiej.
Henryk
miesiąc temu
Brawo P.Prezydent A.Duda
rota
miesiąc temu
Nie rzucim ziemi, skąd nasz ród, Nie damy pogrześć mowy! Polski my naród, polski lud, Królewski szczep piastowy, Nie damy, by nas zniemczył wróg… — Tak nam dopomóż Bóg!
Agnieszka
miesiąc temu
obecny prezydent = śmierć dla demokracji. A my podobno chcemy żyć w wolnym, domokratycznym kraju.
Socjolog
miesiąc temu
Zobacz na jego twarz na zdjęciu jak towar od mitrasa dziala😤😤😤😤😤
waleria56
miesiąc temu
Od przedszkola do aktora😤nie będziecie rozbijać nam kibelka😤dobry puder od mitrasa jest pierwszą klasa😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤
kowalski
miesiąc temu
Oj, oj. Niedługo Trzaskowski minie Komorowskiego w tych przedbiegach Prezydenckich. Komorowski miał 70% daje se uciąć, że Trzaskowski będzie miał za parę dni 90%.
GOSC
miesiąc temu
TWÓJ IMMUNITET MNIE NIE OBCHODŹ
bCPcUCZD
GOSC
miesiąc temu
CZEKAM NA CIEBIE
suweren
miesiąc temu
No nie wiem .panie w polskim prawie przed 1940 rokiem było określenie Lichwa=5%,wszystko co powyżej tego to było karane!,dziś ma pan lichwę we wszystkich podatkach od dochodu osobistego,przedsiębiorstw,ZUS i banków,ale jest mały haczyk trza stosować Konstytucje z 1935 roku by tej lichwy nie było a Polacy mieli swoja własność i swoje życie na odpowiednim poziomie!,pytanie zaryzykujesz pan zniesienie tej Lichwy na narodzie wprowadzonej w 1944 roku!!!,zaryzykujesz pan życie dla Polski?,dla Rzeczypospolitej?
kolomanolo
miesiąc temu
Wszyscy zapomnieli, że do Rafała i spółki przemawia ze skarbca te 120 ton złota-gdy bedzie Prezydentem to nastanie złota robota.....
Fdfdf
miesiąc temu
Nie rzucim ziemi, skąd nasz ród, Nie damy pogrześć mowy! Polski my naród, polski lud, Królewski szczep piastowy, Nie damy, by nas zniemczył wróg… — Tak nam dopomóż Bóg!
Fdfdf
miesiąc temu
Wyborcy Przeczytajcie rotę Konopnickiej Niech żyje Polska
ccc
miesiąc temu
TRZAsKOwsKI taki napis widizalam w TV, dobre!?
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić