Mistrz parkowania. Oburzenie we Wrocławiu

136

Na jednym z osiedlowych podwórek we Wrocławiu wyrosła imponująca góra śmieci. Odpady nie były stamtąd odbierane przez dwa tygodnie, ponieważ... śmieciarka nie mogła dostać się do wiat. Powód? Trudno w to uwierzyć!

Mistrz parkowania. Oburzenie we Wrocławiu
Mieszkańcy wrocławskiego osiedla zmagali się ze "śmieciowym" problemem (Straż miejska Wrocław)

Mieszkańcy ul. Zgodnej we Wrocławiu mieli już dość piętrzących się od dwóch tygodni na ich podwórku śmieci. Zawiadomili o sprawie straż miejską, która wraz z zakładem zagospodarowania odpadów przeprowadziła na miejscu wizję lokalną.

"Śmieciowy" problem we Wrocławiu

Funkcjonariusze Eko Patrolu szybko ustalili przyczynę zaistniałej sytuacji. Okazało się, że powodem całego zamieszania, uprzykrzającego życie lokatorom, był... źle zaparkowany samochód.

Pojazd zostawiony przez jednego z okolicznych mieszkańców przez dwa tygodnie zastawiał dojazd do wiat śmietnikowym, przez co ekipa odbierająca śmieci nie mogła uprzątnąć terenu.

Strażnicy miejscy ustalili adres zamieszkania właściciela auta, skontaktowali się z nim i poprosili o przeparkowanie samochodu. Wkrótce na miejsce przybyła ekipa z ZZO, która w ciągu 2 godzin uprzątnęła zaśmiecone podwórko.

Zobacz także: Tornado w USA. Satelity uchwyciły porażającą skalę zniszczeń
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić