Od roku ukrywa się przed policją. Wiadomo, co jej grozi

29

Już od ponad roku podlascy policjanci próbują znaleźć 31-letnią Anitę Szudrawską. Kobieta jest podejrzana o sutenerstwo i udzielanie się w zorganizowanej grupie, która miała "na celu popełnienie przestępstwa".

Od roku ukrywa się przed policją. Wiadomo, co jej grozi
Anita Szudrawska (Policja)

O poszukiwaniu Anity Szudrawskiej polska policja poinformowała po raz pierwszy w dniu 2 września 2021 roku. Wówczas zamieszczono w sieci list gończy. Dowiadujemy się z niego, że 31-letnia mieszkanka Łomży jest poszukiwana na podstawie:

Art. 204 § 2 Czerpanie korzyści majątkowej z uprawiania prostytucji przez inną osobę (sutenerstwo),
Art. 258 § 1 Branie udziału w zorganizowanej grupie albo związku mających na celu popełnienie przestępstwa lub przestępstwa skarbowego.

Za to pierwsze przestępstwo można trafić do więzienia na trzy lata. Za drugie grozi natomiast pobyt w więzieniu przez pięć lat.

Anita Szudrawska poszukiwana. Co wiadomo na jej temat?

Anita Szudrawska ma 31 lat, wzrost: 161-165 cm i jasne oczy. Ostatni raz była zameldowana przy ul. Jodłowej w Łomży. Ma oczywiście polskie obywatelstwo.

Osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat tej kobiety, powinny skontaktować się z wydziałem kryminalnym KMP Łomża. Można to uczynić telefonicznie (48 85 670 23 05) lub mailowo (dyzurny.kwp@bk.policja.gov.pl).

Zobacz także: Już nie tylko ja! Skuteczne budowanie relacji z rówieśnikami. Zapowiedź odcinka.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić