aktualizacja 

Odmówiła ślubu z kuzynem. Straszna śmierć 25-latki

207

W Indiach doszło do tragicznego zdarzenia. 25-letnia kobieta została brutalnie pobita na śmierć żelaznym prętem przez swojego kuzyna po tym, jak odmówiła wyjścia za niego za mąż.

Odmówiła ślubu z kuzynem. Straszna śmierć 25-latki
Zamordowana 25-latka (Twitter)

Incydent został zgłoszony w piątek (28 lipca) po południu, po tym jak ciało kobiety zostało znalezione w jednym z parków w stolicy Indii.

Otrzymaliśmy informację, że ciało 25-letniej dziewczyny znaleziono w parku w pobliżu Aurobindo College w dzielnicy Malviya Nagar w południowym Delhi. W pobliżu jej ciała znaleziono żelazny pręt - przekazał przedstawiciel policji w Delhi, cytowany przez indyjskie media.

Z ustaleń mundurowych wynika, że zmordowana kobieta miała na imię Nargis, a przyczyną napaści, w której straciła życie, było zerwanie kontaktów z kuzynem Irfanem. Kobieta miała przestać obierać od niego telefony oraz odrzucić jego oświadczyny.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: WP News wydanie 20.07, godzina 11:50

Przesłuchanie Irfana

Wiadomo, że mężczyzna zgłosił się na policję po kilku godzinach od popełnienia przestępstwa. Irfan podczas przesłuchania przyznał się do chęci zawarcia związku małżeńskiego z Nargis oraz do tego, że jego propozycja została odrzucona zarówno przez jej rodzinę, jak i samą kobietę. Powodem miał być brak stałego zatrudnienia.

Z zeznań Irfana wynika również, że planował zabójstwo trzy dni przed tragicznym wydarzeniem. Mężczyzna czekał w parku, wiedząc, że Nargis będzie tamtędy przechodzić, wracając z zajęć stenografii. Po nieudanej rozmowie, wyciągnął żelazny pręt z torby i brutalnie ją zaatakował.

"Stolica Indii stała się wyjątkowo niebezpieczna dla kobiet"

Swati Maliwal, przewodnicząca Delhi Commission for Women (DCW), powiedziała, że ​​stolica Indii stała się "wyjątkowo niebezpieczna" dla kobiet. Powołała się przy tym również na inne morderstwo kobiet w rejonie Dabri w Delhi.

Delhi, stolica kraju, stało się wyjątkowo niebezpieczne. Dziś wyszły na jaw dwa incydenty. W Dabri zastrzelono kobietę, a inną zatłuczono na śmierć żelaznym prętem w biały dzień. W całym kraju w gazetach zmieniają się tylko imiona dziewcząt, przestępstwa nie ustają - powiedziała Maliwal.
Chcę zapytać, rząd federalny Indii, który jest odpowiedzialny za sprawy związane z prawem i porządkiem w Delhi, ile jeszcze zgonów musi się wydarzyć, zanim ustalą odpowiedzialność policji w Delhi? - pytała.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić