Przypadkiem odkryta, tajna wiadomość. Dotyczy COVID-19

334

Na Google Maps pewien użytkownik odnalazł bardzo dziwny, a wręcz dla niektórych przerażająco wyglądający, labirynt. Okazało się, że zawarto w nim ukrytą wiadomość, widoczną tylko wtedy, kiedy przekręcimy zdjęcia wykonane przez satelity o 90 st.

Przypadkiem odkryta, tajna wiadomość. Dotyczy COVID-19
Odkrycie na Google Maps, które wielu zmroziło (Google Maps, Mapy Google)

Sekretna wiadomość znajduje się na Google Maps, na terytorium Nevady (USA), które sfotografowane zostało przez satelitę Google'a. Jest częścią tajemniczego labiryntu, który znajduje się na polu kukurydzy.

Dokładna lokalizacja to farma rodziny Andelin, którzy są właścicielami ziemi w Sparks. Rodzina znana jest z ciekawych pomysłów wykorzystania swojego pola. Choć lokalizacja dopiero teraz wywołała furorę na pewnym ogromnym forum internetowym, popularnym na Zachodzie, to niektórzy internauci sądzą, że zdjęcia są stare, a przelatując nad farmą dronem, moglibyśmy znaleźć nową wiadomość. Treść obecnej, prawdopodobnie archiwalnej, widocznej wciąż na Google Maps, nawiązuje bowiem do pandemii koronawirusa.

Google Maps. Na mapach znaleźli podziękowanie dla lekarzy. Autorami mieszkańcy stanu Nevada

Ukryta wiadomość, którą widać na polu kukurydzy, to nic innego, jak podziękowanie dla lekarzy za ich trud i zaangażowanie podczas pandemii COVID-19. Rodzina Andelin prawdopodobnie wykonała go w 2020 roku, ale nie jest to potwierdzone. Są to spekulacje użytkowników sieci.

Bohaterowie opieki zdrowotnej - brzmi ukryte przesłanie, widoczne "z lotu ptaka" na farmie w Sparks.

Trzeba przyznać, że pomysł na podziękowanie lekarzom za ich trud jest kreatywny, ciekawy i zyskał wielkie uznanie pośród użytkowników sieci. Od teraz farma jest na bieżąco śledzona przez wielu z nich, którzy czekają na kolejne wiadomości, jakie państwo Andelin mają im do przekazania.

Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić