o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
HNM
|

Przypadkiem odkryta, tajna wiadomość. Dotyczy COVID-19

121
Podziel się

Na Google Maps pewien użytkownik odnalazł bardzo dziwny, a wręcz dla niektórych przerażająco wyglądający, labirynt. Okazało się, że zawarto w nim ukrytą wiadomość, widoczną tylko wtedy, kiedy przekręcimy zdjęcia wykonane przez satelity o 90 st.

Przypadkiem odkryta, tajna wiadomość. Dotyczy COVID-19
Odkrycie na Google Maps, które wielu zmroziło (Google Maps, Mapy Google)
bESqpkrV

Sekretna wiadomość znajduje się na Google Maps, na terytorium Nevady (USA), które sfotografowane zostało przez satelitę Google'a. Jest częścią tajemniczego labiryntu, który znajduje się na polu kukurydzy.

Dokładna lokalizacja to farma rodziny Andelin, którzy są właścicielami ziemi w Sparks. Rodzina znana jest z ciekawych pomysłów wykorzystania swojego pola. Choć lokalizacja dopiero teraz wywołała furorę na pewnym ogromnym forum internetowym, popularnym na Zachodzie, to niektórzy internauci sądzą, że zdjęcia są stare, a przelatując nad farmą dronem, moglibyśmy znaleźć nową wiadomość. Treść obecnej, prawdopodobnie archiwalnej, widocznej wciąż na Google Maps, nawiązuje bowiem do pandemii koronawirusa.

bESqpkrX

Google Maps. Na mapach znaleźli podziękowanie dla lekarzy. Autorami mieszkańcy stanu Nevada

Ukryta wiadomość, którą widać na polu kukurydzy, to nic innego, jak podziękowanie dla lekarzy za ich trud i zaangażowanie podczas pandemii COVID-19. Rodzina Andelin prawdopodobnie wykonała go w 2020 roku, ale nie jest to potwierdzone. Są to spekulacje użytkowników sieci.

Bohaterowie opieki zdrowotnej - brzmi ukryte przesłanie, widoczne "z lotu ptaka" na farmie w Sparks.

Trzeba przyznać, że pomysł na podziękowanie lekarzom za ich trud jest kreatywny, ciekawy i zyskał wielkie uznanie pośród użytkowników sieci. Od teraz farma jest na bieżąco śledzona przez wielu z nich, którzy czekają na kolejne wiadomości, jakie państwo Andelin mają im do przekazania.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bESqpksy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(121)
Minister Zdro...
miesiąc temu
Dziękuję wszystkim koleżankom i kolegom pracującym w służbie zdrowia, którzy w tym niełatwym okresie pandemii wspomagają nas w walce przeciw niej.Wierzę,że przy takim zaangażowaniu służb jak do tej pory oraz współpracy znacznej części uświadomionego społeczeństwa tę walkę wygramy.
Mózg poszedł ...
miesiąc temu
PISAŁA TO OSOBA NA KWARANTANNIE Z NUDÓW
Polak
miesiąc temu
Ale propaganda 🤮🤮🤮🤮
bESqpksz
Ricardo
miesiąc temu
Mam taki dostęp do lekarza jak w średniowieczu. Wkrótce będą tylko specjaliści z Afryki.
Ryś
miesiąc temu
I czego to dowodzi? Na polu w kukurydzy podziękowania lekarzom,co za chory tekst
Maria
miesiąc temu
Co za glupoty
Gry
miesiąc temu
Taki to ciekawy artykuł że nic w nim ciekawego. Nie macie poważniejszych tematów tylko takie pierdoły. Zajmijcie się powikłaniami po szczepionce. Teraz to ona zbiera żniwo. Co temat niewygodny. To po co dziennikarstwem się zajmujecie.
Eliza
miesiąc temu
Mam najbliższe osoby po zaszczepieniu, którzy mają powikłania bardzo poważne a jedna z nich leży na intensywnej terapii. Każdy ma prawo wyboru i powinno się to uszanować. A lekarze zamiast leczyć chorych to interesują się czy jest się zaszczepionym. Przysięgali ratować ludzkie życie bez względu czy ktoś jest zaszczepiony czy też nie. To jest nasz wybór i decyzja.
Vivias
miesiąc temu
A tyle szumu było jak sie artyści zaszczepili...
Kiki
miesiąc temu
Należą się podziękowania ale tylko tym 20%, które naprawdę walczą z tym wirusem A nie tak jak Ci pediatrzy i prywatni, którzy siedzą w pokoiku i za zbadanie bicia serca biorą 300zł.do tego powinno się dziekwoac pielęgniarką, salowym, sprzątaczkom,bo to one bardziej leczą i fizycznie i psychicznie niż sami lekarze.
MegiX
miesiąc temu
Zachorowac moze kazdy !! Szczepiony lub nie ale chodzi o to zeby nie umierac !! Ludzie stracilam w tym roku 4 bliskie osoby z czego 2 zmarly z Covid strikte ! 38 i 43 lata ! Silni zdrowi faceci bez chorob wspolistniejacych
Margo
2 miesiące temu
Od początku srandemi nie byłam ani razu pozytywna ani nawet kataru nie miałam. Pracuję w służbie zdrowia i jest straszna nagonka na niezaszczepionych, ale mam to w nosie. Zawsze mogę iść kanały czyścić a nie dam się zmusić do szczepienia, które dla niektórych stało się modne i nie będę nikomu dziękować za sianie fałszywej propagandy jak ta,że teraz na intensywnej leżą tyko niezaszczepieni. Bzdura totalna.
Bibi
2 miesiące temu
U mnie w pracy obecnie chorują zaszczepieni po dwóch dawkach
bESqpksr
R. R
2 miesiące temu
😂😂😂
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić