Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|

Ogromny smutek w Ostrołęce. Nie żyje 18-letnia uczennica

78
Podziel się:

Julia Bałon, młoda uczennica II Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida w Ostrołęce zmarła na nowotwór. Wiele osób było zaangażowanych w zbieranie funduszy na jej leczenie. Szkoła pogrążona jest w żałobie.

Ogromny smutek w Ostrołęce. Nie żyje 18-letnia uczennica
(zrzutka.pl)Ogromny smutek w Ostrołęce. Nie żyje 18-letnia uczennica (zrzutka.pl)

Julia od trzech lat walczyła z nowotworem - mięsakiem tkanek miękkich IV stopnia. Julia zakwalifikowała się do zindywidualizowanej terapii przy wznowach nowotworowych i mimo wysokich kosztów, udało się podczas zbiórki zebrać pieniądze na jej leczenie.

W trudnej walce z chorobą wspierała ją lokalna społeczność, organizując zbiórki i wydarzenia charytatywne. Mimo walki, Julia Bałon zmarła 24 stycznia.

Po jej śmierci specjalne oświadczenie wydali dyrekcja i społeczność szkolna II LO im. C.K. Norwida w Ostrołęce, gdzie Julia się uczyła.

Jesteśmy bardzo poruszeni tym smutnym wydarzeniem. To wielka strata dla całej społeczności szkolnej. Będziemy pamiętać Julię jako zdolną i pracowitą uczennicę, wspaniałą przyjaciółkę, dobrą koleżankę, a przede wszystkim dzielną i cudowną dziewczynę, która mimo ciężkiej choroby, pozostała uśmiechnięta i nie poddawała się przeciwnościom losu. Nie znajdujemy słów, by wyrazić swój ból, smutek i pustkę, jaką odczuwamy po jej stracie - czytamy.

Pogrzeb w czwartek

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 27.01.2022 o godz. 14.30 w kościele w Obierwi gm. Lelis. Julia Bałon pochowana zostanie na cmentarzu w Obierwi.

Zobacz także: Wraca nauka zdalna. "Te dzieci czują, że są osamotnione"
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(78)
an2
4 miesiące temu
Nie myślałem, ze tylu idiotów siedzi przy komputerach i wypisuje bezsensowne brednie, jak ma się ten kraj rozwijać mając takich dyżurnych "intelektualistów"
medycyna,,,
4 miesiące temu
jak to zbierali pieniadze na pomoc,przeciez nowotwory sa leczone w polsce jak i w swiecie tymi samimi metodami,czy w polsce sie placi za leczenie nowotworow,,,,
Twój stary
4 miesiące temu
Myślałem że ja ustawa antyabor ja załatwiła
wujek
4 miesiące temu
Biskupi potrzebują młodych ministrantów...
J23
4 miesiące temu
Dla lekarzy nie jesteśmy nawet ludźmi. A chory który potrzebuję pomocy to podczlowiek którego z góry skazuje się na cierpienie i śmierć ale wcześniej należy go jescze wycisnąć z ostatniego grosza. Mam nadzieję, że karma wraca.
Aaa
4 miesiące temu
Dlaczego tak nienawidzicie katolików?
śmieszni
4 miesiące temu
Czemu się smucicie i płaczenie. Przecież Kosćiół wysyła ludzi do nieba, tam jest życie do 100 milionow lat, haha, katolicy są nienormalni, byli i będą
deee
4 miesiące temu
to co z kasą się stało?
Tom
4 miesiące temu
Ostatnia prosta...
F6f6f6f6f
4 miesiące temu
Szczepionki na HPV miały temu zapobiegać.
ekhm
4 miesiące temu
Jak nie wyleczyli to niech zwrócą pieniądze.
heh
4 miesiące temu
Moja znajoma zmarłą na białaczkę.Miała chemię i wyglądało dobrze i jakiś konował namówił ją na szczepienie. Już nie cierpi
arkanoego
4 miesiące temu
brzydka była to i nie szkoda :D
arkanoego
4 miesiące temu
dlatego ja złotówki nie dam! szkoda kasy bo i tak umarła, powinna się cieszyć, że to był rak, a nie c19 :D
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić