Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Droppa
|

Roznerski przerywa milczenie po rozstaniu z Kalską. Czule słowa

51
Podziel się:

Już od miesiąca Mikołaj Roznerski stara się odnaleźć w roli singla. Po raz pierwszy po głośnym rozstaniu z Adrianną Kalską zdecydował się rozmawiać z mediami. Pięknie opisuje swoją relację z synem.

Roznerski przerywa milczenie po rozstaniu z Kalską. Czule słowa
Mikołaj Roznerski zabiera głos po raz pierwszy po rozstaniu z Adrianną Kalską (fot. AKPA)

Zaledwie parę dni temu nareszcie potwierdziły się plotki, które od miesięcy elektryzowały polski show biznes. W połowie grudnia ostatecznie doszło do zwiastowanego przez dłuższy czas rozstania Mikołaja Roznerskiego i Adrianny Kalskiej. Aktorzy znaleźli się tym samym w wyjątkowo nieprzyjemnej sytuacji. Dalej muszą bowiem grać zakochanych na potrzeby "M jak Miłość".

Do tej pory jako jedyna w sprawie wypowiedziała się Adrianna Kalska. W połowie stycznia aktorka zadeklarowała przed fanami, że mimo prywatnych animozji nie zamierza pozwolić, aby rozstanie przełożyło się negatywnie na jej życie prywatne.

Wypowiem się na ten temat raz i ostatni. Tak, to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się z Mikołajem Roznerskim. Rozstania dla nikogo nie są łatwe. Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nadal będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie. Bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności

Z większą rezerwą do tematu podszedł Mikołaj Roznerski. Popularny aktor serialowy nie zdecydował się na żaden komentarz co do rozłamu relacji z Adrianną. Zamiast tego swoją pierwszą wypowiedź dla mediów po rozstaniu postanowił poświęcić swemu ukochanemu synowi Antoniemu, którego matką jest Marta Juras.

Mój syn może liczyć na ojcowską miłość i wsparcie. Mój syn, jak każdy chłopak w jego wieku interesuje się samochodami, więc chce mu pokazać wiele umiejętności technicznych, jak co działa, bo taka wiedza mu się na pewno przyda.

W rozmowie z "Faktem" Roznerski wspomina, jak wspaniała więź łączy go z jego własnym tatą. Teraz ma nadzieję, że uda mu się być równie inspirującą postacia dla młodego pokolenia.

Tata nauczył mnie samodzielności. Ofiarował mi życiową mądrość i pokazał, jak radzić sobie w każdych warunkach. Otaczał mnie miłością ojcowską i dawał wsparcie. I Antek też zawsze może liczyć na to z mojej strony.
Zobacz także: Sebastian Fabijański o wpisach Maffashion: "Mam radar na fake"
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(51)
Maciej REV i ...
4 miesiące temu
Nic nie sprawia rodzicom wiekszej przyjemnosci jak oglądanie swoich dzieci które mają swoje własne nastolatki
???
4 miesiące temu
Ten typ się za każdą oglada!Facet nic nie wart,nie ma o czym i o kim mówić!
1@?
4 miesiące temu
a w Kanadzie poglowie wiewiorek spadlo o 0,0001 pkt%
Maria
4 miesiące temu
Mają urodę więc jak każdy młody i dość przystojny mają powodzenie więc co się dziwić a nie jest łatwo jeśli tkwi się jeszcze w tym światku. Trudno
Klara
4 miesiące temu
Dajcie juz spokój Roznerskiemu i Kalskiej, bo tego juz za wiele! Ich zycie prywatne, to wyłącznie ich sprawa! Mozecie pisac o ich prscy zawodowej, ale żerowanie na ich problemach osobistych to NIEGODNE!
aga
4 miesiące temu
Co on powiedział jak nic nie powiedział
Kasia123
4 miesiące temu
Teraz sobie przypomniał o byciu ojcem? A dajcie spokój. Matkę swojego syna puścił kantem, jakoś go rodzina nie obchodziła. Teraz za przeproszeniem "wyciera gębę" synkiem. Za chwilę okaże się, że po prostu znalazł nowa kochanicę i tyle. Na ekranie lubię go oglądać, ale prywatnie facet się nie nadaje do związku...
Bereck
4 miesiące temu
A taka ładna Ukrainka.
Alfonso
4 miesiące temu
Myślę że chlopak się zakochał w innej i o to cała tajemnica
Ewa
4 miesiące temu
Oj szkoda taka piękna para no ale nic nie można zrobić, a tak im kibicowałam bo ich lubię życzę szczęścia
facet
4 miesiące temu
szkoda, że nie nauczył cię odwagi bycia sobą.
miś uszatek
4 miesiące temu
dawno pisałem że lubi chłopców marcinek i dlatego oplotła ich zmowa milczenia a dają wymijające komentarze do prasy
rolnika żona
4 miesiące temu
Dajcie znać kto to jest i gdzie tańczy/gotuje/rozbiera się. Na pewno obejrzę!
Józek
4 miesiące temu
Nie no...wzruszyła mnie wasza historia, oprócz tego na obiad mam pieczeń więc się cieszę.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić