Mateusz Domański
Mateusz Domański| 
aktualizacja 

Oj działo się. "Hotel Paradise 2" dobiegł końca. Kto wygrał finał show?

15

Druga edycja popularnego show TVN7 "Hotel Paradise" przechodzi do historii. W wielkim finale programu spotkali się Ata i Artur oraz Sonia i Łukasz. Która para zwyciężyła?

Oj działo się. "Hotel Paradise 2" dobiegł końca. Kto wygrał finał show?
Poznaliśmy zwycięzców 2. sezonu "Hotelu Paradise" (Instagram (Hotel Paradise))

Druga edycja "Hotelu Paradise" ruszyła na początku września. Widzowie śledzili poczynania uczestników programu przez blisko 13 tygodni. Kilkanaście osób toczyło zacięty bój o miłości, przyjaźnie i... pieniądze.

Dramaturgia 2. sezonu "Hotelu Paradise" była niemała. Lały się łzy, były kłótnie, a także miłosne uniesienia i intrygi. Internauci często komentowali ruchy uczestników "Hotelu Paradise".

W wielkim finale programu spotkali się Ata i Artur oraz Sonia i Łukasz. Działo się sporo. Widzowie z niecierpliwością wyczekiwali kluczowych rozstrzygnięć.

"Hotel Paradise". Ata i Artur zwycięscy!

Zmagania zakończyły się triumfem Aty i Artura, którzy stanęli na "rajskiej ścieżce". Ustawili się naprzeciwko siebie ze złotymi kulami w dłoniach.

Reguły są proste. Jeżeli któraś z osób upuściłaby kulę, to zgarnęłaby pieniądze, a partner zostałby z niczym. W tym przypadku nikt nie zdecydował się na taki ruch. Ata i Artur doszli do końca ścieżki i podzielili się środkami!

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić