o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
NB
|

Pielgrzymka o. Rydzyka. "Mówią, że pandemia, ale przecież trzeba żyć"

228
Podziel się

W sobotę Radio Maryja organizuje XXII Pielgrzymkę Młodych na Jasną Górę. Do udziału w niej zachęca ojciec Tadeusz Rydzyk. "Skończmy wreszcie ze strachem i straszeniem Kościołem. Przybywajcie! Zacznijmy żyć, dobrze żyć!" - apeluje dyrektor Radia Maryja.

Pielgrzymka o. Rydzyka. "Mówią, że pandemia, ale przecież trzeba żyć"
Ojciec Tadeusz Rydzyk organizuje pielgrzymkę na Jasną Górę. (PAP)
bEDCaZZx

W najbliższą sobotę odbędzie się XXII Pielgrzymka Młodych z Radiem Maryja na Jasną Górę. Jej hasłem przewodnim są słowa bł. Carlo Acutisa: "Mój plan na życie – być zawsze zjednoczonym z Jezusem".

Rydzyk zachęca do udziału w pielgrzymce. "Zacznijmy żyć!"

Do udziału w pielgrzymce zachęca ojciec Tadeusz Rydzyk. Duchowny apeluje, by "nie bać się kościoła".

bEDCaZZz
Kochani, czy każdemu z Was: rodziców, dziadków zależy na swych dzieciach, wnukach, by byli szczęśliwi i nie zmarnowali swojego życia? Święty Jan Paweł II powiedział nam, że człowiek i naród giną, gdy znieprawiają swojego ducha. Naród rośnie, gdy duch jego coraz bardziej się oczyszcza. Tego żadne siły zewnętrzne nie zdołają zniszczyć. Żeby żadne siły zewnętrzne nie zdołały zniszczyć Twojego dziecka, wnuka, wnuczki, żebyś miał z nich pociechę, idziemy na Jasną Górę, do naszej Matki i Królowej. Ona pomoże każdemu. Jej zależy na każdym dziecku, także Twoim. Już w sobotę XXII Pielgrzymka Młodych z Radiem Maryja na Jasną Górę - powiedział Rydzyk cytowany przez Radio Maryja.
Mówią, że trwa pandemia, ale przecież trzeba żyć. Idziesz do sklepu, uprawiasz sport, idziesz do pracy, nie bój się kościoła i Jasnej Góry. Plac jasnogórski jest duży. Będziemy na wolnym powietrzu. Skończmy wreszcie ze strachem i straszeniem Kościołem. Przybywajcie prywatnymi pojazdami, pociągami i autobusami - zachęca.
bEDCaZZF

Dyrektor Radia Maryja prosi osoby, którym "zależy na młodych", by zachęcały i pomagały swoim bliskim, żeby wzięli udział w pielgrzymce. "Skończmy z odkładaniem ważnych dla życia spraw na potem. Wszystko, co ważne, róbmy na wczoraj. Zacznijmy żyć, dobrze żyć!" - podsumował Rydzyk.

Radio Maryja zaprasza również do udziału w innym wydarzeniu. Chodzi o XXII Ogólnopolską Pielgrzymkę Podwórkowych Kół Różańcowych Dzieci, która odbędzie się w czerwcu.

Zobacz także: Ojciec Tadeusz Rydzyk porównał się do Jezusa. Oskarżyciel zabrał głos

bEDCaZZG
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEDCbaaa
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(228)
Angelo
4 miesiące temu
Wszyscy ci, którzy używają określenia "ojciec" w stosunku do pana Rydzyka i jemu podobnych, powinni zapoznać się z Ewangelią wg Mateusza rozdz. 23 werset 9.
Ryszard
4 miesiące temu
Ojcze Drektorze mól się za nami!!!
Peace
4 miesiące temu
Zabawni są ci co na słowo "Rydzyk" reagują jak Kusy na wodę święconą. Złorzeczą , wymyślają, jakiś zbiorowy amok. Gula rośnie coraz większa. A rzecz jest prosta i nie powinna dziwić, jest demokracja i każdy ma swobodę działania - kto chce i ma takie życzenie to daje kasę na tacę, kto nie chce to nie daje. Kto chce to idzie na pielgrzymkę, a kto nie chce to idzie np. do pubu na gorzałę, coś wciągnąć i zobaczyć dobry striptiz. Wolna wola i nie ma się co bulwersować. A tak nawiasem mówiąc WP drukuje tylko komentarze , które deprecjonują ludzi wierzących.
bEDCbaab
Lolo
4 miesiące temu
I nie zapomnijcie o kopertach stojących na baczność
Darek
4 miesiące temu
Dziadek dojedzie maybachem, reszta doczłapie
Hhh
4 miesiące temu
Pogoda nie sprzyja na spacery
marian
4 miesiące temu
No i będzie okazja aby ministrowie Niedzielski i Zero zapłacili za organizację pielgrzymki. On nie robi nic-za Bóg zapłać!
uuuuu
4 miesiące temu
Za piwo poszliby za Rydzykiem wszyscy apostaci!
hyhyhy😂
4 miesiące temu
Tylko na marszach LTBG nie ma covida, bo tam inny wirus dominuje!
raczej
4 miesiące temu
Rydzyk ma rację!
prawda!
4 miesiące temu
Rydzyk ma rację! Pozostała wam już tylko modlitwa! Wszystko inne to miraż!
luzik
4 miesiące temu
Ratusz w Inowrocławiu do rozbiórki!
ja21
4 miesiące temu
"Mowia ze pandemia"..hm...Biznesman Rydzyk sam tego widac nie zauwazyl,gdzie On zyje??? Zamiast apelowac o ostroznosc i dbanie o zdrowie swoje i innych(V przykazanie!)zacheca do tlumnych manifestacji,bo z tego bedzie kasa.To jest najwazniejsze.Wstyd.
bEDCaZZT
he?
4 miesiące temu
Dla kogo jest ten portal?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić