o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
NM
|

ONZ ostrzega. USA w zasięgu broni, którą dysponuje Kim Dzong Un

108
Podziel się

Korea Północna stanowi zagrożenie dla USA. W komunikacie ONZ stwierdzono, że Kim Dzong Un prawdopodobnie jest w posiadaniu mini bomb atomowych, które mogłyby zostać wystrzelone w stronę Ameryki Północnej.

ONZ ostrzega. USA w zasięgu broni, którą dysponuje Kim Dzong Un
Korea Północna zagraża bezpieczeństwu USA. (PAP, EPA, EPA, KCNA)
bDfctEgR

Korea Północna monitorowana jest przez ONZ. Organizacja donosi, że w kraju Kim Dzong Una trwa rozwój technologii związanej z bronią atomową.

Według ONZ północno-koreański dyktator Kim Dzon Un jest w posiadaniu mini bomb atomowych, które mogą dotrzeć na tereny USA. Sprawa jest poważna i z pewnością wymaga przyjrzenia się dynamicznej sytuacji, jaka ma miejsce w Korei.

bDfctEgT

Jak podaje ONZ, powołując się na swoje źródła, obecnie Korea Północna może być w posiadaniu mini bomb atomowych, które są bardzo niewielkie i pasują do pocisków balistycznych. Organizacja w komunikacie przekazała także, że państwo wciąż wzbogaca uran, który składowany na terytorium państwa.

Od początku 2020 roku Koreańska Republika Ludowo-Demokratyczna kontynuuje intensywny rozwój programu rakiet balistycznych - podaje Daily Star, za ONZ.

Władze Korei Północnej wciąż łamią rezolucje Rady Bezpieczeństwa. Ponadto Kim Dzong Un za wszelką cenę stara się uniknąć nakładanych na rządzone przez niego państwo sankcji.

bDfctEgZ

Siostra Kim Dzong Una to druga, najważniejsza osoba w Korei. Eksperci uważają, że stanie na czele kraju

bDfctEhu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(108)
Psychiatra
3 tyg. temu
Przecież niedawno napisaliście że Kim nie żyje?
Pepeis
3 tyg. temu
Z tego powodu najechali Irak to teraz czas na Koreę
to tyle
3 tyg. temu
Przecież USA tylko na to czeka bo taki numer jak z Irakiem już nie przejdzie. Wiosna ludów taka jak w północnej Afryce też się nie uda bo nie ma w Korei Północnej ludzi do tego. Chiny mają burdel z wirusem, a Rosja ma nową wojnę w Armenii i Putin musi zareagować.
bDfctEhv
Marta
3 tyg. temu
jakoś do tej pory to tylko jeden kraj notorycznie napada inne kraje i tym wywołuje wojny pod fałszywymi pretekstami.I to są Stany Zjednoczone i tylko ten kraj używa broń chemiczną do swoich prwokacji. A także tylko ten jeden kraj na świecie napalmem mordował niewinnych Wietnamczyków. a także tylko ten jeden kraj-USA zrzucił bomby atomowe na japońskie miasta. Więc może trochę o tym pismaki przypomną, a nie straszą Koreą Północną, która na nikogo od lat nie napadła. A, że ona ma swoją broń atomową to dobrze, bo gdyby jej nie miała już dawno by tam siedzieli Amerykanie ze swoimi kumplami z UE.
Yataman
3 tyg. temu
"...że państwo wciąż wzbogaca uran, który składowany na terytorium państwa."
Najnowsze komentarze (108)
H.m.
3 tyg. temu
Nie potrzeba wojen,jeszcze raz wyślą na Europę potężniejszego wirusa,lub coś chemicznego i jesteśmy unicestwieni na zawsze.Już teraz nasze życie nie jest takie jak było ,bo we wszystkim jesteśmy ograniczeni.Brakuje mi tamtego świata nawet z przed 20 lat,bo było fajniej.A teraz tylko strach,panika,i zakazy...
Quick
3 tyg. temu
I co z tego wszyscy w zasięgu usa usa w zasięgu wszystkich
KimjakSaddam
3 tyg. temu
Saddam też głośno opowiadał wszystkim że ma mnóstwo broni masowego rażenia i na podstawie oświadczeń Saddama Amerykanie go zdjęli. Życzę mieszkańcom Korei Północnej żeby ich ojczyzna przestała być obozem koncentracyjnym i żeby mogli żyć w wolnym i demokratycznym kraju
lalamido
3 tyg. temu
to juz jest problem ameryki skoro tylko do korei sapia,do chin sapia,do rosji sapia i jeszcze zdradzaja zwoich sojusznikow kurdow.kiedys cos w nich musi strzelic,a wtedy po torbach dostaniemy i my
Nickpoń
3 tyg. temu
ONZ broni biednych i uciśnionych. USA.
StaryWojak
3 tyg. temu
Marzę o tym dniu, w którym ktoś utrze nosa tym zadufanym w sobie amerykańcom, cała nadzieja w Tobie panie Kim. Do boju.
misio56
3 tyg. temu
mówcie co chcecie ale mnie przeraża sytuacja , w której guzik atomowy jest tak blisko palca człowieka niestabilnego psychicznie. To musi sie zmienic, inaczej możemy być świadkami unicestwienia dużej części ludzkości.
Sadeczanin
3 tyg. temu
Przygotówka do ataku na Kima. I bardzo dobrze
bDfctEhn
Emeryt
3 tyg. temu
Był atak na Irak teraz szykowany jest czas na Koreę tylko trzeba zebrać wasali i zgrają ruszyć i poszukać u nich czegoś czego tam nie ma Iran odpada okazuje się za mocny bo sprzymierzył się z Ruskimi i Chinami
jan
3 tyg. temu
jeżeli wystrzeli, Korei Północnej już nie będzie
brednie
3 tyg. temu
niby po co ? jeden chiński nietoperz nie wystarcza ?
Marek
3 tyg. temu
To USA pewno popuszcza patrząc w tamtą stronę. Niestety te wszystkie parasole ochronne to fikcja.
stoik
3 tyg. temu
Sankcje są nielegalne . Jeżeki kogoś się żle traktuje jest nieobliczalny . Poza tym bzdety. Skoro Korea może napaść na USA to .... np Giblartar na Hiszpanię , Andora na Francję , Malta na Włochy a Estonia na Rosję .
Bezdomny
3 tyg. temu
Ktoś napisał brawo dla Kima być może brawo za politykę z Jankesami lecz on ma krew setki tysięcy swoich rodaków tak jak jego rodzice dziadek, więc nie piszcie ze to dobry facet, to morderca swojego narodu. Najgorsza zbrodnia jest walka z swoim narodem a on to czyni by wygodnie żyć i bezkarnie. Więc nie piszcie ze on jest dobry gdyż przyczyniacie się do chwalenia mordercy swojego narodu.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić