Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
NB
|

Opole. Do tej restauracji niezaszczepieni nie wejdą

57
Podziel się

Česká hospoda U Czechofila jest pierwszą restauracją w Opolu, która wpuści jedynie gości zaszczepionych przeciwko COVID-19. Swoją decyzję tłumaczy znacznym wzrostem zakażeń koronawirusem w regionie.

Opole. Do tej restauracji niezaszczepieni nie wejdą
Restauracja wpuści tylko osoby zaszczepione (Google Maps)

Česká hospoda U Czechofila w Opolu zdecydowała się na odważny krok. Restauracja jako pierwsza w regionie ogłosiła, że od piątku 26 listopada nie wpuści do lokalu osób niezaszczepionych.

W związku ze znacznym wzrostem zakażeń wirusem COVID-19 na terenie Opola i województwa opolskiego, mając na uwadze bezpieczeństwo naszych Gości oraz naszego personelu od dnia 26 listopada 2021 roku zapraszamy do "Česká hospoda U Czechofila" w Opolu tylko osoby posiadające ważny certyfikat szczepienia przeciwko COVID-19 lub ważny test nie starszy jak 48 godzin. Zapraszamy także osoby, które przechorowały COVID-19 w okresie nie starszym jak 6 miesięcy i posiadają odpowiedni dokument potwierdzający ten fakt - czytamy w komunikacie.

Właściciele gospody poprosili gości o wchodzenie do lokalu w maseczkach ochronnych. Podkreślili jednocześnie, że każdy pracownik restauracji jest zaszczepiony przeciwko COVID-19.

Okazuje się jednak, że personel prawdopodobnie będzie wierzył gościom na słowo. Ze wpisu wynika bowiem, że przy wejściu do lokalu będzie wymagane okazanie certyfikatu, testu lub "słowne oświadczenie", że jest się zaszczepionym.

Oczywiście kierujemy się też duchem i filozofią obowiązującą w Republice Czeskiej, gdzie bez okazania certyfikatu nie wejdzie się do lokalu. Osoby niezaszczepione lub osoby bez aktualnego negatywnego testu mogą skorzystać z naszej oferty zajmując miejsce w naszym ogródku przed lokalem, gdzie jest ustawiony namiot gastronomiczny z ogrzewaniem na podczerwień - podkreślono.

Zobacz także: Lockdown dla niezaszczepionych? Poseł PiS: Nie bałbym się wprowadzania pewnych ograniczeń

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(57)
LGGGG
2 miesiące temu
A zaszczepieni lewą szczepionką wejdą. Ten kraj się robi coraz dzikszy od kiedy rządzi nierząd. Jak zwykle wykasują.
ale
2 miesiące temu
Nie jadam w restauracjach. Lubię wiedzieć co zjadam, jak i z czego zostało przygotowane. Zwisa mi ta restauracja.
eMmm
2 miesiące temu
Czyli pomysłodawca twierdząc, że wyszczepieni chronią innych ukazał publicznie swoje IQ na poziomie ameby. Nawet producenci wyszczepionek gdzieś od roku nie plotą takich głupot.
fefe
2 miesiące temu
Czekajcie aż wyjdą na światło dzienne statystyki ilu zakeczupowanych leży na oiomach w Polsce. Myślę że właściciel tej restauracji przyjął już wie i jak to Polak... też miej gorzej. Sami na siebie kręcicie bata. Preparaty nic nie dają. Zróbcie sobie zdjęcie tego wpisu i pod koniec przyszłego roku będziecie mówić to samo, tyle że bez swojej odporności.
antyfan
2 miesiące temu
No cóż, głupich nie sieją. Mam nadzieję, że prędko upadną.
zenek
2 miesiące temu
I kolejny idiota. Skoro zarażają i zaszczepieni to po co te kręty, kłamstwa. Czy nie lepiej powiedzieć że jestem kolejnym imbecylem który z powodu poglądów nie chce obsługiwać ludzi którzy myślą inaczej. Mądry zrozumie głupiego i nie pójdzie do niego a do kolejnej restauracji. Mam nadzieję że mądrzy ludzie będą omijali tą knajpę z daleka a reszcie życzę smacznego :)
Glina
2 miesiące temu
Niech każdy komu odmówiono posiłku bez okazania certyfikatu szczepienia, weźmie prawnika za obiecane 50 % sumy uzyskanego odszkodowania i wytoczy sprawę w sądzie cywilnym.
Gazda
2 miesiące temu
Brawo właściciele sam bym poszedł tam na pyszny obiadek. A nie zaszczepieni niech siedzą w domu będzie selekcja naturalna.Tacy co się nie szczepią na bank maseczek nie noszą i po kiblu rąk nie myją.
Wolność
2 miesiące temu
Bezprawie.
Wirus
2 miesiące temu
Ja na pewno już do tej i podobnej meliny nigdy nie wejdę, może gwiazdy będą zakładać na ramię ?
taka prawda
2 miesiące temu
przypomne tylko ze odmowa wykonania usługi jest w Polsce karalna - przykład drukarza z Łodzi
Powodzenia...
2 miesiące temu
Česká hospoda U Czechofila w Opolu dopiero ją otwarto w 2020r. a już wymyślają.Mają najem na 10 lat.Ciekawe ile pociągną.
Jaru
2 miesiące temu
Jeśli tylko dla zaszczepionych to już po kilku miesiącach restauracja zobaczy że nie ma zyski i być może że będzie upadłość
Maniek
2 miesiące temu
Niestety to jest łamanie prawa.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić